Şimdi Ara

bilgisayarınızdan ne kadar memnunsunuz? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
5
Favori
8.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir zamanda sıçrama yaşadım 1-2 sayfa okuduktan sonra..
  • Artık oyun oynatmıyor benim emektar. değişmenin zamanı geldi.
  • vay be eski pcm aklıma geldi. fx 5200 512mb ram :( :( Casperdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nelsın kullanıcısına yanıt
    pentium 4 değil mi?
  • hahahha.o zamanlardaki sistemlere bak.şimdi bize bu sistemleri söyleseler suratlarına bakmayız.hurda olmuş hepsi
  • Aslında pcler bozulduğu için değişmiyor bizim yenileme ihtiyacımızın doğmasından değişiyor. Aslında hiçbir değişiklik yapmasak belki oyun oynayamayız ancak diğer bütün işlerimizi görebiliriz. Tüketimi azaltmak elimizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Aslında pcler bozulduğu için değişmiyor bizim yenileme ihtiyacımızın doğmasından değişiyor. Aslında hiçbir değişiklik yapmasak belki oyun oynayamayız ancak diğer bütün işlerimizi görebiliriz. Tüketimi azaltmak elimizde.
    Oyun da oynatır. Eski bilgisayarlar oyun oynatmıyor muydu yani. Atariler bile oynatıyor. Ama bir şeye özellik ekledikçe o program daha fazla sistem istiyor zamanla bunu şirketler yeni parça - bilgisayar - telefon vs. satmak için kullanır oldu. Gereksiz yere artış var şuan. Adamlar bi' işletim sistemi güncellemesi getiriyor, eski telefon bilgisayar vs. çöp oluyor. Sırf yeni parça satmak için. Bi' oyun yapıyorlar 10 bin lira verdiğin ekran kartı FHD 30 FPS de zor oynatıyor. (bknz Cyberpunk 2077)
  • beyler i7 3630qm islemcili notebook var ama yavas calisiyor ya mekanik diskten galiba suana kadar mekanik disk li hic bir bilgisayar beni tatmin etmedi galiba ssd sart ama ulke sartlari ortada pc yi 2013 de almistim iyi ki i7 almisim amd li bir model ile arasında kalmistim i7 oldugu icin hala is goruyor

• Isınmasa çok memnunum eskidi tabi artık biraz mac air 2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever58

beyler i7 3630qm islemcili notebook var ama yavas calisiyor ya mekanik diskten galiba suana kadar mekanik disk li hic bir bilgisayar beni tatmin etmedi galiba ssd sart ama ulke sartlari ortada pc yi 2013 de almistim iyi ki i7 almisim amd li bir model ile arasında kalmistim i7 oldugu icin hala is goruyor
    Hocam benimki de i7 3632qm ama dediğiniz gibi gerçekten hızlı bu işlemciler. Ama bir bakıma kötü oldu çünkü ileride bilgisayar alırsam i7 dışında almak istemem.

SSD ye gelirsek, i7 nin hakkı SSD dir hocam. Ben geçen yıl aldım gerçekten keşke daha önce alsaymışım diyorum. (120 gb 200 tl idi o zaman.) Bence SSD alın, çıkan diski portable yapın, ya da CD romu iptal edip SSD+HDD kullanın.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    hocam msata yuvasi bosta alirsam alir oraya takar kullanirim ama malesef fiyatlar cok ucuz 120 gb aliexpress de 200 lira civari bulunabiliyor suan almayi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: forever58

hocam msata yuvasi bosta alirsam alir oraya takar kullanirim ama malesef fiyatlar cok ucuz 120 gb aliexpress de 200 lira civari bulunabiliyor suan almayi düşünüyorum
    Şu ürüne bir bakın hocam 205 tl

https://www.hepsiburada.com/wd-green-120gb-540mb-430mb-s-2-5-sata-3-ssd-wds120g1g0a-p-HBV000002F22W
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    attiginizin fiyatida markasida guzel ama benim notebook ta bir tane hdd yuvasi bir tane de msata yuvasi var msata ssd ler farkli ufak oluyor yani link attiginiz urunu takamam hocam

• Çok memnunum. Oyun falan oynamıyorum. Kaldırmadığı oyun da yok gibi. Yeni çıkanları denemedim ama. Gta 5 falan denedim maksimum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Çok memnunum. Oyun falan oynamıyorum. Kaldırmadığı oyun da yok gibi. Yeni çıkanları denemedim ama. Gta 5 falan denedim maksimum.
    Gta 5 kaldırıyorsa hepsini az çok kaldırır. Özellikleri neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Gta 5 kaldırıyorsa hepsini az çok kaldırır. Özellikleri neydi?

Alıntıları Göster
    8 GB RAM (1888 Mhz)
    Nvidia GeForce GTX760 (2 GB)
    AMD FX6300 (6 Çekirdek 3.5 Ghz)
    1 TB 7200 Rpm HDD (Aslında bir SSD fena olmaz.)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.