Şimdi Ara

bilgisayarın sebepsiz kasmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkac gün önce bilgisayar donuyor diye format attım ama yine sorun devam etti sorun su bilgisayarı aciyorum bilgisayarına tikkiyorm donuyor veya başka bi program açmaya çalışıyorum donuyor 5 dk sora düzenliyor yaptığım işlemler açılıyor sonra bir daha beyden kaynaklanır ben harddisk de sorun vardir diye sanıyorum ama yinede bir sorayim dedim yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sago267 S kullanıcısına yanıt
    sistem özellikleri iyiyse ısınma sorunu yoksa ani takılmalar genelde harddiskten kaynaklanır tabi kesin birşey söylemek olmaz bad sectör taraması yapın hddnizi
  • Isınma yok Bad sector taradim hd tune ile gözükmedi ama yinede bi max blastla low level atmayı düşünüyorum başka gişe olabilirmi acaba

• Arkadaşlar yardımcı olsanız baş sector gözükmedi yok gibi ama donuyor

• Bugün maç blast tan low level böle attım sistemi bile sildim herşeyiyle tekrar windows yukledim ancakkasma sorunu hala devam ediyor kasmaktan kastın başlatan basiyorm iki dk sor geliyor şuan masaüstüne bilgisayarm simgesini bile getiremedi sağ tıklayıp kisisellestirden bi bilen yokmu yardım etsenoz herkes baş sector diyor ama değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.