Şimdi Ara

Bilgisayarımdan uzun bi dııt sesi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze İyi Forumlar Arkadaşlar öncelikle Konuda belirttigim gibi bilgisayrımdan uzun bi dıtt sesi geliyor kulak tırmalayan Ve bilgisayar kilitleniyor hiç bi işlem yapamıyorum taki power tuşuna basıp tekrar başlatana kadar bunu Sorunu Nedir Bilgisi olan Cevaplarsa Minnettar kalırım bu sorun 2 haftadan beri var.

• Arkdaşlar sorun çözülmedi lütfen yardım up up
  • dıt sesı ram hatası dır zaten ya hız degerlerı yadam ram uyumsuz dostum bence pc ne uygun ram tak bence sorun cozulur..bendede olmustu ya ram lar tam oturmamıstır cikar tak olmadi slot degistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genellikle ram'dan kaynaklanan problemlerde bu sesi duyarız ancak farklı bir sorunda olabilir tabiki.

Eğer teknik destek almak istiyorsanız bilgisayar servisi internet sitemizden veya 0232 256 74 70 nolu telefon numarasından teknik destek sağlayabiliriz.
  • O.o Manolya kullanıcısına yanıt
    Sadece ram değil bilgisayardaki her donanımın kendine has bir uyarı sesi vardır.Tam olarak nasıl bir ses ise (kısa,uzun vb.)ona göre yorum yapalım.Ram arızası deyip geçemezsiniz.
  • sürekli ses psu arızası veya ram bellek tazelenme hatası olabilir

ilk hata için güç kaynağı bağlantılarını kontrol et düzelmiyorsa psu değiştirmek gerekebilir .
    2. hata için ramin slota tam oturup oturmadığını kontrol et .
  • Yorumlarınız için Herkeze çok tşkler Ama Nasıl Diyeyim Ekran Kartı yk Onboard kullanıyorum ram 767mb bu ay sonu alıcam ram ama bilgisayardan uzun bi dırtttttttt die ses geliyor ve reset atmadan düzelmiyor dedigim gibi neden kaynaklandıgı hakkında en ufakbilgim yok ayrıcı Cpu google de 2 sayfa açıkken %100 den aşşa düşmüyor donanımsal degilmi bu sizce de ben öyle düşünüyorum
  • O.o Manolya kullanıcısına yanıt
    Sürekkli gelen ses güç kaynağı hatasıdır.Farklı bir güç kaynağı ile deneyin.Muhtemelen donanımlara yeterli güç ulaşamıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.