Şimdi Ara

Bilgisayarımda Revizyona Gidiyorum Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler yaklaşık 3 yıllık bir bilgisayarım var.Aldığım zaman bu konularda sıfırdım gerçi şu an da 0,5 flanımdır en fazla.Bundan sebep ki şerefsiz satıcı çok pis kandırdı beni 1 gb ekran kartı dedi ama paylaşımlı ekran kartını kitledi bana.O yüzden hiç bir oyuna adam akıllı başlayamadım bazen gta vice city i bile kasıcak diye oynamak istemiyorum.Şimdi ben bu paylaşımlı ekran kartından nasıl kurtulayim ucuzdan ram alip durumu kurtarabilir miyim yoksa parayı basıp düzgün bir ekran kartımı alayim çok ikilemde kaldım.Belki lazım olur ekran kartı ati hd 2400.

buyrun sistem durumu burda :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosunüs mü o -- 23 Haziran 2012; 16:41:44 >

• Al bi 5670 keyfine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: lEddYl

Al bi 5670 keyfine bak

şimdi hacı öncelikle fiyatı nedir ve her bilgisayarda uyumlumudur sorun çıkarır mı?
  • Bilgisayarının özelliklerini yazarsan bakabiliriz.İşlemci ve güç kaynağı öncelikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Bilgisayarının özelliklerini yazarsan bakabiliriz.İşlemci ve güç kaynağı öncelikli

yeterli mi bu bilgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: kürekle vur

Evet beyler yaklaşık 3 yıllık bir bilgisayarım var.Aldığım zaman bu konularda sıfırdım gerçi şu an da 0,5 flanımdır en fazla.Bundan sebep ki şerefsiz satıcı çok pis kandırdı beni 1 gb ekran kartı dedi ama paylaşımlı ekran kartını kitledi bana.O yüzden hiç bir oyuna adam akıllı başlayamadım bazen gta vice city i bile kasıcak diye oynamak istemiyorum.Şimdi ben bu paylaşımlı ekran kartından nasıl kurtulayim ucuzdan ram alip durumu kurtarabilir miyim yoksa parayı basıp düzgün bir ekran kartımı alayim çok ikilemde kaldım.Belki lazım olur ekran kartı ati hd 2400.

Bakkal amca fena kazık atmış sana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heja-Maica

quote:

Orijinalden alıntı: kürekle vur

Evet beyler yaklaşık 3 yıllık bir bilgisayarım var.Aldığım zaman bu konularda sıfırdım gerçi şu an da 0,5 flanımdır en fazla.Bundan sebep ki şerefsiz satıcı çok pis kandırdı beni 1 gb ekran kartı dedi ama paylaşımlı ekran kartını kitledi bana.O yüzden hiç bir oyuna adam akıllı başlayamadım bazen gta vice city i bile kasıcak diye oynamak istemiyorum.Şimdi ben bu paylaşımlı ekran kartından nasıl kurtulayim ucuzdan ram alip durumu kurtarabilir miyim yoksa parayı basıp düzgün bir ekran kartımı alayim çok ikilemde kaldım.Belki lazım olur ekran kartı ati hd 2400.

Bakkal amca fena kazık atmış sana :D

yok manavdan aldıydım ben :D şaka maka burdan söylüyorum evkurdan sakın bişe almayın vadeli diye aldık sonra farkettim 350 lira vade farkı çakmışlar şerefsizler olan oldu artık :D aradan zaman geçti epeyce değişim vakti geldi.

• HD5770 AMD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarının bütün özelliklerini yazarsan daha iyi olur. Şimd bir ekran kartı söyleyecez işlemcin yetmeyecek darboğaz yapacak. Bütçeni de söylememeişsin zaten. Güncel oyunları oynaman için zaten en azından 4 gb ram lazım ama tabi ram 4 olunca oyunları kasmadan oynayacağın anlamına gelmez.Ekran kartı önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnng38

Bilgisayarının bütün özelliklerini yazarsan daha iyi olur. Şimd bir ekran kartı söyleyecez işlemcin yetmeyecek darboğaz yapacak. Bütçeni de söylememeişsin zaten. Güncel oyunları oynaman için zaten en azından 4 gb ram lazım ama tabi ram 4 olunca oyunları kasmadan oynayacağın anlamına gelmez.Ekran kartı önemli

sistem özelliklerini ilk mesaja ekledim bütçe de 200 lira civarı ayırdım da artırabilirim yeter ki adam gibi bişe olsun güncel oyun olması şart değil ben şu son 5 yıl içinde çıkan oyunların hiç birini ağız tadıyla oynayamadım.crysis 1 bile adam gibi ekran kalitesinde oynansın yeter bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.