Şimdi Ara

bilgisayarıma şimdilik herhangi birşey gerekirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni pc aldım sistem şöyle şimdilik bu bilgisayara bir parça gerekirmi yoksa beni idare edermi tüm gün pc açıktır

İşlemci: Intel® Pentium® İşlemci E6300 2.80 GHZ 2MB L2 800MHZ
    İşletim Sistemi: Orijinal Windows® 7
    Ram Bellek: Kingston 2GB DDR-III
    Sabit Disk: Western Digital 320 GB
    Ekran Kartı: ATI HD 4350 PRO 512MB (1GB HM)
    Optik Sürücü: DVD Writer

windows 7yi ultimate yaptımbilgisayar arçelik 5440 a1 dc dir

• bu sorunun cevabı sende arkadaşım eğer senin uygulamalarında sorun çıkarmıyorsa sorun yok gerekirse +ram olabilir
  • ne yapıcaksın bu pc ile ne gibi bir beklentin var?
  • daha çok internetteyim ama istediğim heşeyi yapmalı oyun photoshop gibi şeyler
  • İnternette bir problem olucağını zannetmiyorm oyunlarıda orta seviyede oynarsın psu nedir bir de ona bakalm bir problem olurmu diye?
  • 500w olduğunu biliyorum bugün kasanın deliklerinden bakmıştım garanti etiketi var kasayıda açamıyorum..
  • Her türlü götürür fazla bile :)

İleride bir problem olursa yazarsın tavsiye vermeye çalışırız.

Hayırlı olsun
  • teşekkür ederim ben fazla iyi olduğunu düşünmüodum babam almış gelmiş karne hediyesi:))
  • Sİsteme +RAM Takılırsa Yararı Olur.
    Film , Oyun Arşivi Felan Düşünüyorsan HDD Takviye Edilmeli.

İnternette Gezerken Hiç 1Sorun çıkarmaz. Son Çıkan 3-5 Oyunu Olmasada Diğer Oyunlarda Sorun Çıkarıcagını Sanmıyorum .. ;)
  • +Ram ve ekran kartı gerekir. Onun dışında siteler senin meeen
  • Ram + Güzel bir ekran kartı ile işlemciyede verdinmi oc yi köşelik olursun
  • sistem iyi oyunların cogunu orta ayarda oynatır buyuk ihtimal ayrıca sistem hazır galiba icine bir sey ekliyip garanti dısıs bırakma bence
  • Herkes dediğimi demiş. Bekleme dostım
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnC

İnternette bir problem olucağını zannetmiyorm oyunlarıda orta seviyede oynarsın psu nedir bir de ona bakalm bir problem olurmu diye?

Bırak orta ayarı oyunları açarsa şükretsin.

Ne kadar verdin o PC'ye? 500TL'den fazla verdiysen yazık olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3

quote:

Orijinalden alıntı: JohnC

İnternette bir problem olucağını zannetmiyorm oyunlarıda orta seviyede oynarsın psu nedir bir de ona bakalm bir problem olurmu diye?

Bırak orta ayarı oyunları açarsa şükretsin.

Ne kadar verdin o PC'ye? 500TL'den fazla verdiysen yazık olmuş.

saçmalamayın lütfen.insanların aklını bulandırmayın.aldıgı bilgisayarda 19" lcd monitör de var.hesaplayın bakalım e6300 ddr3 2 gb bellek 320 gb hdd. kötüde olsa hd 4350 ekran kartı,kasa vs. + lisanslı win 7 starter.bunları topladıgındaki fiyat kaç para ediyo acaba.hesap yapmadım ama 500tl den veriyorlarsa 1 kamyon alırım

• Sıfır toplamaya kalktığımızda daha fazla edebilir ama sonuçta 500TL vermeye değicek bi sistem değil. Amaç burda ne kadar olduğu değil, eğer bilgisayardan anlamıyorsanzı aldıktan sonra buraya danışmayın, almadan önce danışın demek.
  • Adam yeni bir pc almış hevesli bir şekilde buraya yazmış.Orta seviye bir sistem olduğunu herkes biliyor.Ve alınan bu pc hediye.Senin beklentin babasının gelip forum da araştırma yapması mı
    Herkes bilgisayardan anlayacak diye birşey yok.Bilmişlik taslamaya gerek yok.Saygılar
  • İlerleyen zamanlarda tatminkar olmazsan Ekran kartı değiştirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3

Sıfır toplamaya kalktığımızda daha fazla edebilir ama sonuçta 500TL vermeye değicek bi sistem değil. Amaç burda ne kadar olduğu değil, eğer bilgisayardan anlamıyorsanzı aldıktan sonra buraya danışmayın, almadan önce danışın demek.

toplama yerine sistem üreticilerine gittiğiniz zaman elbet bi kazık yiyosunuz.sistem üreticileri herşeyin kötüsünü koyarlar.mesela ramler cl9 , power ın oem 300w olması işletim sistemi veriliyorsa starter konulması ekran kartının en düşük profillilerinden olması vs.
    mesela ben bu bilgisayarın fiyatını 850 tl civarında çıkardım.fakat aldıgı fiyatı söyleyim size : 1.200 tl.(tahmini)
    kızmakta haklısınız fakat 500 tl etmez deyince karşı taraf neye ugradıgını şaşırıyor.kendini kötü hissediyor.artık alınmış sonuçta .bu kadar acımasız olmayın

• Hediyen hayırlı olsun. Parasına göre bir sistem. Ancak elbetteki forumda kurulan sistemlerden geride.
    Ancak tüm isteklerine o veya bu şekilde cevap verir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.