Şimdi Ara

Bilgisayarıma HD7730 Almayı Düşünüyorum Desteklermi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba başlıkta da yazdığım gibi HD7730 almayı düşünüyorum iyimidir ve desteklermi ? Teşekkürler

Pentium Dual-Core E6500 2.94GHz

2GB RAM

64bit işletim sistemi

GeForce 9500gt ekran kartı

350W psu

Ankart Foxconn G41MXE-K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vedat Tuğtekin -- 14 Haziran 2014; 13:29:05 >

• garanti vermiş gibi olmayayım ama destekler görünüyor.
  • Teşekkürler ben sadece psudan korkuyorum da sıkıntı çıkarmaz herhalde internette araştırdım 350w yeterli diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vedat Tuğtekin

Teşekkürler ben sadece psudan korkuyorum da sıkıntı çıkarmaz herhalde internette araştırdım 350w yeterli diyolar

48w mı öyle bir şey yani 7730.düzgün 300w güç kaynaklarına bile öneriliyor o yüzden sende sorun olmaz.güç girişi de yok o modelde güç kaynağına bağlaman gereken.bu tip kartlar az çeker oradan bile anlarsın.
  • Tamam hocam saol alıyorum bu kartı o zaman
  • 7730 almayın. Ddr3 ekran kartı alınmaz. Ddr5 ile arasında GPU'ya direk %25 performans farkı yapıyor. Sapphire 7750 GDDR5 1GB alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

7730 almayın. Ddr3 ekran kartı alınmaz. Ddr5 ile arasında GPU'ya direk %25 performans farkı yapıyor. Sapphire 7750 GDDR5 1GB alın

o işlemci ve 2gb ram yüzünden 7730 ile ddr5 7750 arasındaki farkı pek anlayamaz bence ama 260 küsür lira veririm diyorsa benim itirazım yok.7750 ile 7730 arasında 7-8w mı ne var(ddr5 olunca ne olur bilmem) o yüzden muhtemelen 7750 için güç kaynağı değiştirmesine gerek kalmaz.
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Oyunları medium da açsın yeter bide 7750 yi araştırdığımda psu un yetmez falan demişlerdi emin misiniz destekliyeceğine ve son olarak fiyat farkı ne kadardır teşekkürler
  • Vedat Tuğtekin V kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/r7-250-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-250-oc-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

ayrıca durumunuz müsaitse sistemi rahatlatmak adına bunuda alın,

http://www.vatanbilgisayar.com/2gb-value-ddr3-1333mhz-cl9-tek-modul-ram.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 14 Haziran 2014; 15:07:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vedat Tuğtekin

Oyunları medium da açsın yeter bide 7750 yi araştırdığımda psu un yetmez falan demişlerdi emin misiniz destekliyeceğine ve son olarak fiyat farkı ne kadardır teşekkürler

Markasız 350W bi PSU 7750'yi rahat çeker. Aradaki fark hissedilir zaten ister istemez. İşlemciye de biraz Overclock yaparız sıkıntı olmaz. Ama o işlemciyle maalesef Medium hayal ancak (monitorunuzu 1440x900 varsayıyorum.) O pc oyun için bitmiş yeni pc şart

• Yaz sonu yeni pc alıcam zaten şu anlık idare etmesi açısından R7 250 de fena değilmiş birde 4gb ram mi alayım yoksa 2gb lık arkadaş önermiş teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.