Şimdi Ara

Bilgisayarım GTA V Kaldırır Mı? [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
7
Favori
49.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 2 gb ram 180 tllik ekran kartı i5 ile gta 5 endüşük ayarlarda oynayabilrmiyim
  • Merhaba arkadaşlar GTA5 ile ilgili bir kaç soru var kafamda

1- Oyunu story mode'da bitirmiş birisi ile story mode'da bitirmemiş birisinin onlıne mode'da bir farkı var mı?
    Yani story mode'da belli görevleri yapmadan havalimanına giriş yapamıyorsun
    Online mode'da da böyle mi ?
    story mode'da bitirmeyen birisi serbest takılabiliyor mu?

2- 40 fps iyimidir ?
    grafikler very high'da , vsync falan kapalı , texture kalitesi = normal
    bazı yerlerde saniyelik de olsa 38 e düşüyor ama çogunlukla 45-45 lerde geziyor.Şehir dışına çıkınca 55 lerde
  • Model:HP pavilion 15-ab212nt
    işlemci:i7 5500 u 2.4 ghz
    ekran kartı:4gb nvdia geforce 940m
    gta5,rainbows six seige vb. oyunlar kaldırırmı;?
  • merhaba arkadaşlar aşağıdaki özellikteki bilgisayarım gta5 , ac syndicate vb. ağır oyunlar kaldırırmı?

model:HP pavilion 15-ab212nt

işlemci: i7 5500u 2.4 ghz

ekran kartı: 4gb nvidia 940m
    ram:8gb + 8gb daha takmayı düşünüyorum
  • Orijinal GTA V im var.
    PC özellikleri win10 pro i5 2500k 4ghz overclock işlemci - Asus p8 z68v pro anakart - 12gb 2133mhz g skill ram ekran kartı çift bios amd hd 6950 2gb/ hd 6970 2 gb modlu (bios yüklü) 910mhz gpu 1400mhz ramler sürücü 16.1.1 crimson edition beta

Ultra ayarlarda 1080p DX 11 oynuyorum. Göstergede vram boyutunu aşıyor ama önemsemedim ara ara bir titreme oluyor sanki haritanın devamını hdd den okurken hesaplama yaparken. Çok fazla rahatsız etmiyor. Benchmark en fazla 35fsp gördü en düşük 19-20. ortalama 24-25fsp gibi.

Benim sorunum şu. Grass Detail = Ultra da. Ama arazide gezinirken çimler yanıp yanıp sönüyor. Bu neden kaynaklanıyor.

Bütün detayları kapatarak vram in aşmadığı şeklinde de denedim çimler high veya ultra kalsa diğer herşey kapalı olsa da çimler kaybolup geri geliyor yanıp sönüyor vb. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

Sorun videosu

https://www.youtube.com/watch?v=s3F66pxsjLw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanyurtseven -- 21 Şubat 2016; 16:59:48 >

• ARKADAŞLAR CAN YOU RUN İT (systemrequirementslab) dan Grand Theft Auto V i seçip bilgisayarınızı test edebilir ve minimum yada önerilen(recommend) ayarları kaldırıp kaldırmadığını görebilirsiniz...
  • Arkadaşlar gta 5 kasma problemi yaşiyorum. Banka soyarken 0 sikinti. Daha sonra franklin gelince kasma başliyor. Ayarlari düşürdüm razer indirdim arabayi kullanabiliyorum bi yere kadar sikinti yok ama bu film seti sokağina girişte tekrar kasmalar başliyor fps 10 civarina iniyor. ragnos1997 yamasini yaptim değişen birşey olmadi.

sistemim: intel core i5-3230m 2.6 ghz
    4 gb ram
    2 gb ekran karti

sistemim yeterlimi bilmiyoruım fakat bu sistemle farcry 3 sleeping dogs skyrimi sorunsuz bitirdim. cs go da 100 fps aliyorum.
    can you run it ile baktiğimda minimumu karşiliyor sadece vram 1 gb istiyor bende 32mb olarak gozüküyor

oyunum korsan update 4 yükledim.

yardimci olursaniz sevinirim
  • Gta 5 burası ama yinede sorayım :D

4 gb ram
    1gb geforce 520m ekran kartı
    İntel core i5 işlemci

Lowda çok kasmadan oynanirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. GTA V alacağım, medium ve low özelliklerde kaç fps alırım sizce ?
    Sistem özellikleri;
    CPU : Intel Core i5 3210M 2.5 GHz (2 Cores-4 Threads)
    GPU : NVIDIA GeForce GT 620M(1024 MB) + Intel(R) HD Graphics 4000(1024 MB)
    12 GB RAM (8+4)
    240 GB SSD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deanthis -- 23 Mart 2016; 19:25:35 >
  • Merhaba,
    GTA V oynamayı çook istiyorum. Lütfen yardım edin.
    Acaba bilgisayarıma kursam oynayabilirmiyim..
    Biraz teklese grafik ayarları kısık da olsa idare ederim.

İşletim Sistemi: Windows 10
    İşlemci: Core 2 Duo 2.66GHz
    Ekran Kartı: 512Mb 8800GT 256 bit
    Ram: 8GB

Ne dersiniz???
  • RAM: 4 GB
    İşlemci: Intel i5 - 4210U @ 1.70GHz 2.40GHz
    64 Bit
    Ekran Kartı: AMD Radeon R5 M230 2GB

Kaldırır mı sizce?
  • Yukarıdaki 4 kişi için söylüyorum. Hiçbirinizin de sistemi oyunu oynatmaz.
  • bu resimden baksanız

• PC GTA 5'i kaldırırmı, kaldırırsa hangi ayarlarda oynamam gerekir,tüm ayarları ayrı ayrı söylerseniz sevinirim;

Ram : 8gb
    İşlemci : İ7-3537 (2 ghz,turbo boost ile maksimum 3,10a çıkabiliyor)
    Ekran kartı : Nvdia geforce gt 740m
    Ekran kartı hafızası : 4gb
    64 bit, leptop ve markası asus k56cb ve pc 3 yıllık
  • TerraBlade T kullanıcısına yanıt
    en düşük ayarlarda gayet akıcı, ayarları bi tık yükselttiğimde de genel olarak akıcı fakat ara sıra hafif kasmalar var.
  • Arkadaslar komik gelebilir ama benim bilgisayar tam minimum sistem gereksinimlerine sahip. Q6600 işlemci 6gigabyte ddr2ram sapphire hd4870 ekran karti var. Yanliz ekran kartım 1gb değil 512mb olan model. Sizce sıkıntı olur mu? Bosuna oyunu bulmaya ugrasmak istemiyorum eger acmayacaksa. Sizce çalıştırır mi çok kasar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt
    Oyunu Core 2 Duo E8400, 4GB RAM ve AMD HD5570 sistemiyle oynuyorum.Düşük ayarlarda vsync açık sabit 30 FPS alıyorum.Kart 1GB ve 900MB kullanıyor.(Ölçeklendirme kullanıyorum 5/4 oranında.Ölçeksiz 800MB kullanıyor) Kartın açmaz gibi geliyor eğer 512 ise.Ama şöyle birşeyde var. Ben ayarları High seviyesine getirdiğimde 1500MB civarı bellek kullanıyor.Ekran kartıda bunu HDD'den kullanıyor önbellek dosyasını.Yani denemeden net birşey öğrenemezsin.Highde ise 20 FPS alıyorum.

Not:Şaka yapmıyorum ciddiyim bu sistemle şuana kadar 122 saat oynadım sorunsuz şekilde.İsteyenler bakabilir.

http://steamcommunity.com/id/mtnmr6/games/?tab=all

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 13 Temmuz 2016; 19:25:08 >

• Arkadaşlar bilgisayarım CASPER CN.M7K-6200X , özellikleri:
    2,3 ghz(turbo ile 2,8)----16gb ram----2gb (paylaşımsız) ekran kartı------i5-------buraya kadar her şey tamam fakat gta5 oyunu sistem gereksinimlerinde minimum 4 çekirdekli olmalı diyor, Benim bilgisayar 2 çekirdekli acaba açılır mı yorumlarınızı bekliyorum .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

hocam 1080 p de test olsaydı keşke

benim de ilerde almak istediğim işlemci 1080p de i5 2500k ile 6700 arasında arada ki fark 10 fps o yuzden kararsız kaldım 10 fps için değermi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 24 Temmuz 2016; 17:48:56 >

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.