Şimdi Ara

Bilgisayarım açılmıyor, Format da atılmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yardım edin, şimdi sorunu en baştan anlatmak gerekirse zaman zaman pcnin başından yarım saat falan kalkıp boş bıraktığımda bilgisayar kafayı yiyip kilitleniyordu tek çözüm açma düğmesine basılı tutarak kapatmak oluyordu (görev yöneticisi de açılmıyordu) . Bir de league of legends oynuyorum onun clientini açarken 15sn falan ekran kilitlenip sonra kendine geliyordu. Dün yine açtım fakat bu sefer kendine gelmedi. Şimdi de bilgisayar hoşgeldiniz ekranında kalıyordu bu sefer Windows başlatılıyor ekranında kalıyor.

Onarmayı denedim yine başlangıç ekranında takılıyor.
    Güvenli modu denedim komut satırları ekranda aktı gitti son komut satırında takılı kalıyor açılmıyor.
    Format atmayı deniyorum bu sefer de yine aynı şekilde windowsun mavimsi ekranında takılı kalıyor.

• Sorununuzun HDD kaynaklı olduğunu düşünmekteyim imkanınız varsa başka bir disk'e sisteminizi kurun.
  • HDtune ile harddiske hata taraması yaptırın.
  • Hdd Regenerator ile tarama yapıyorum şuan %65te hiç hatalı nokta bulamadı bakalım bekliyorum. ama ben bir tür virüsten olduğunu düşünüyorum çünkü format da atılmıyor

@MAXSTAR maalesef öyle bi imkanım yok :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin2695 -- 17 Nisan 2015; 14:07:38 >
  • Bir dizüstü daha var elimde onun harddiskini bozuk olana takabilir miyim? Direk hdd olan bölümü açıp çıkartıp diğerine takabilir miyim yani daha önce hiç yapmadım

Edit: Sağlam HDD'yi sorunlu PC'ye taktım çalışmadı. Sorunlu HDD'yi sağlam PC'ye taktım o da çalışmadı. Hem PC Hem HDD mi gitmiş benim anlamadım :\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin2695 -- 18 Nisan 2015; 23:15:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.