Şimdi Ara

Bilgisayarım Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım boot olmuyor. Ama bir kaç ram sökünce açılıyor. Sonra tekrar açılmıyor ekran kartını söküyorum yine acılıyor ama hepsi bir arada takılıyken açılmıyor. Sadece yeniden başlatırken gelen kısa ses geliyor belli aralıklarla. Sorun ne olabilir fikirlerinizi alabilir miyim ?

• kisa devre oluyodur belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa devre olup olmadığını ve ya güç kaynağımda sorun mu var nasıl anlayabilirim ?
  • Onu anlamanın tek yolu çalışan başka parçalarla denemek.
  • Teşekkürler cevaplarınız için
  • kisa devre bazen kasa nedeniyle olur uzay montaj yapip dene birde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim deneyince buraya yazarım
  • Uzay montaj yapmak için bilgisayarımı sökünce farkettim. 4 adet kondansatörüm şişmiş durumda. Bu durumda ne yapmalıyım ? Değiştirtmeli miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkunçlu Karı -- 25 Ekim 2015; 10:14:02 >
  • Cevap veren herkese teşekkür ederim. Anakartimdaki kondansatorler şişmiş onları degistirttim sorun çözüldü makinem sorunsuz calismakta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bişey sormam lazım acilen windows updatei güncelledim pc yeniden başlatılıyor dedi Aşama5/5 Windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı Değişiklikler geri alınıyor. Bilgisayarınızı kapatmayın. yazılı birşey çıkıyor ve gitmiyor napabilirim bi yardımcı olurmusunuz
  • Bana windows 10 da olmuştu denk mi geldi bilmiyorum açılırken escye bastım bi kaç kere atladı orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebert65

Arkadaşlar bişey sormam lazım acilen windows updatei güncelledim pc yeniden başlatılıyor dedi Aşama5/5 Windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı Değişiklikler geri alınıyor. Bilgisayarınızı kapatmayın. yazılı birşey çıkıyor ve gitmiyor napabilirim bi yardımcı olurmusunuz

update ederken sorun cıkmıs olabilir.yeniden başlat bilgisayarını geri yükleme noktası varsa geri yükle düzelebilir...
  • ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.