Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bilgisayari kapatan program lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> bilgisayari kapatan program lazim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13 Mesaj
    bilgisayari benim ayarladigim bir saatte kapatan bir program biliyormusunuz..

|
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    8717 Mesaj
    pcsleep adlı program süper
    inndir.comda falan bulabilirsin..
    |
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    eğer işletim sistemin xp ise chrono shutdown isimli programda işine yarayabilir
    saygılar...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    zzz diye çok güzel bir türkçe program var. Tüm windows sürümlerinde çalışıyor ve ücretsiz
    www.siberya.com.tr adresinden indirebilirsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    biraz amaç dışı belki ama jetaudio da kapatıyor veya alarm veriyor, veya listedeki mp3'leri çalmaya başlıyor veya çalmayı bitiriyor vs.. Oldukça da kullanışlı bir mp3 player aslında. Divx de dahil olmak üzere video da gösteriyor. Hepsi bir yerde aslında :))
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Arkadia®</i>
    <br />biraz amaç dışı belki ama jetaudio da kapatıyor veya alarm veriyor, veya listedeki mp3'leri çalmaya başlıyor veya çalmayı bitiriyor vs.. Oldukça da kullanışlı bir mp3 player aslında. Divx de dahil olmak üzere video da gösteriyor. Hepsi bir yerde aslında :))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

+1 ben de jet audioyu sırf onun için kullanıyorum. task managerla uğraşmaya gerek kalmıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    www.program.arsivi.com da da "PCkapat" diye bir program olacaktı sanırım.
    |
    |
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    bende de cok guzel ve turkce olan bı program var eger ıstersen maılıne gondereyım p.m at
    |
    |
  • Yarbay
    2508 Mesaj
    <font face='Andale Mono'><b><font color='red'>TweakXP</font id='red'></b></font id='Andale Mono'><font face='Andale Mono'> içinde de PC yi kapatmak için zaman ayarlaması yapılan bir bölüm var oda işe yarar...Tabi XP kullanıyosan.</font id='Andale Mono'>

<font face='Arial Black'>Bu arada mewluth'üm görüşemiyoruz...olmuyo böyle :)</font id='Arial Black'>
    |
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    SaFKaN +1 POwer off programı harika arkadaşım hem kullanımıda çok kolay tavsiye edilir
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Rosicky</i>
    <br /><font face='Andale Mono'><b><font color='red'>TweakXP</font id='red'></b></font id='Andale Mono'><font face='Andale Mono'> içinde de PC yi kapatmak için zaman ayarlaması yapılan bir bölüm var oda işe yarar...Tabi XP kullanıyosan.</font id='Andale Mono'>

<font face='Arial Black'>Bu arada mewluth'üm görüşemiyoruz...olmuyo böyle :)</font id='Arial Black'>
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Dostum kavuşmaya az kaldı şu PC yi bi kurayım hele.
    Haftada 1 girmek az geliyor :([bwlng]
    |
    |

• Teğmen
    196 Mesaj
    Kendi İşetim sisteminiz Windows ise Hemen Yeni kısayol oluşturun Kısayolda olması gereken şey şe
    ----------- rudll32.exe user,ExitWindows -----------
    Bunu da zaman ayarlayıcıdan ayarlarsanız sorunu çözmüş dışardan başka programa ihtiyaç kalmamış olursunuz.
    BLACK BIRD...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.