Şimdi Ara

Bilgisayardaki tüm tarayıcılarda bazı sitelere giremiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
60.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konumu başlıkta açık açık belirttiğimi düşünüyorum... Maceram ilk Google Chrome'dan tüm seçenekleri seçerek geçmişi silmemle başladı. Sonra birkaç siteye giremedim tabi,bunun içinde Gmail'de vardı. Gmail'de giriş yaptığımda olan şey ise bana çerezler(cookies) ile sorun olduğunu söylüyordu,
     Bilgisayardaki tüm tarayıcılarda bazı sitelere giremiyorum!

Ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunteris -- 9 Ocak 2013; 23:55:06 >

• Tarayıcının sağ üst tarafında bulunan 3 çizgili butona tıklayın. Ardından ayarları seçin ve gelişmiş ayarları göster yazısına tıklayın. Gizlilik başlığının altında yer alan "içerik ayarları" adlı kısma tıklayın ve yerel verilerin ayarlanmasına izin ver seçeneğini işaretleyip kaydedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALoAzraiL

Tarayıcının sağ üst tarafında bulunan 3 çizgili butona tıklayın. Ardından ayarları seçin ve gelişmiş ayarları göster yazısına tıklayın. Gizlilik başlığının altında yer alan "içerik ayarları" adlı kısma tıklayın ve yerel verilerin ayarlanmasına izin ver seçeneğini işaretleyip kaydedin.

Dediğinizi denemiştim ancak,olmamıştı.Gene denedim gene olmadı...
  • Gizli sekmede açmayı da deneyebilirsiniz veya başka tarayıcılardada aynı problemi yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edebilirsiniz.
  • bu sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem, mevcut antivirüs programınızı tamamen kaldırın bilgisayarınızdan ve en yeni en güncel sürümünü kurun. bu sorundan muzdarip olan ben sorunumu aynen bu şekilde aştım 5 dakika önce
  • ccleaner kulla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Google Chrome ya da Yandex kullanıyorsan;
    Google Support sana yardımcı olabilir
    Google Support - Çerezler
  • çalıştıra services.msc yaz, dns istemcisi'ni sağ tıkla özellikleri aç, başlangıç türü'nü devre dışı olarak seç, pc yi yeniden başlat. kolay gelsin
  • Çerezleri engelleyen eklenti veya antivirüs, kısacası bir yazılım var mı kontrol et.
  • Ben de aynı sorunu yaşadım. Söylenenleri yaptım fakat sorun çözülmedi. Bende geri yükleme yaparak sorunu çözdüm.
  • Bilgisayarı formatladım. Modemi resetledim. Çalıştırdan o seyi devre dısı bıraktım yine olmadi. Ttneti aradım internetle ilgili sorun yok dedi bilgisayarla ilgili sorun var dedi ama bilgisayarada her seyi yaptim.
  • Aynı sorun bende de var bazı sitelere (şimdilik iki adet GCM ve e-devlet)giremiyorum .Aynı sitelere, telefonu modem olarak kullanırsam bağlanabiliyorum. Sorun ya modemde ya da internet sağlayıcıda.
  • aynı sıkıntı bende de var
  • Bu konuya çözüm bulabilen oldu mu?

edit: biraz önce çözebildim. DNS ayarlarını yaparken IP adresini otomatik al deyip, DNS'i 8 8 8 8 - 8 8 4 4 yaptığımızda üstte çıkan IP'yi DNS ile al tuşuna tıklayacaksınız.

Konu kapanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wnttoledo -- 19 Mayıs 2019; 17:50:56 >
  • Selamlar arkadaşlar burdaki yazdığınız herşeyi yaptım ama olmadı bazı sitelere giriyor bazı sitelere girmiyor kafayı yicem lütfen acil yarım geçen ay windows10 tekrar kurdum ondan sonra oldu ondan önce öyle bişey yoktı herşeye bütün sitelere giriyordum ama şimdi internet explorer olsun google chrome olsun girmiyor bazı sitelere acil yardım lütfen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.