Şimdi Ara

Bilgisayara format attıktan sonra Oyun ayarlarının gitmesi ( BF5 )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar origin programını kullanıyorum. PC ye format attım o arada oyunun yedegini kopyaladım. Tekrar kurdum oyunu kopyala yapıştır yaptım origin klasörüne. update çalıtırdım oyun senkornize oldu fakat oyuna girince bir çok ayar sıfırlanmış saveler umrumda değil optionstaki ayarları nasıl kaydederim bidaha aynı şeyleri yaşamamak için.çok detaylı ayarlar yapmıştım gerçekten lazım her seferinde böyle olmamalı. Nerde hata yaptım

dipnot :ayar yedegimi almam lazım nasıl alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 9 Şubat 2020; 9:33:44 >

• ayar yedeğinin nasıl alındığını bilmiyorum fakat kendi yöntemimi söyleyebilirim genel olarak FPS türü oyunlar oynadığım için ayarların ekran görüntüsünü belli bir klasörde tutuyorum format atarken bir siteye upload ediyorum ve formattan sonra geri o klasörü indirip ekran görüntülerinden ayarlara bakarak eskisi gibi oynayabiliyorum artık alışkanlık oldu her oyunun ayar görüntüsünü alıyorum resmen bağımlılık oldu
  • Mantikli olmassa uygulayacagim tesekkur ederim kardesim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer save'lerin otomatik gelmesi önemli, ayarlar cloud save olarak kayıt edilseydi, tekrar ayar yapmamıza gerek kalmazdı, ama akılda tutulacak kadar azlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Şubat 2020; 22:28:28 >
  • belgelerim deki dosyayı kopyala
    Cloud u manuel aç kapat yapmanı kesinlikle önermem.
    oyuna girişini 24 saat dondurabiliyor. böyle bir hata var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.