Şimdi Ara

Bilgisayara format atmadan önce.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
11.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim için önemli olan müzikler v.s değilde..appstoreden indirdiğim app ler...
    bazılarını ipadden kaldırıyorum ..ama ituneste duruyor..
    onları formattan sonra kaybetmemek için ne yapmam gerekiyor acaba...? darkleanın yazısını okudum..ama bu kısmı bulamadım(applerle ilgili)..yada gözden kaçırdım..acaba kısaca özet münkünmü...?
    tekrar teşekkürler emek için
  • teş.çok faydalı oldu
  • mesajım bulunsun
  • Geriye donup baktim isime yaradi, tekrar hazirlayanin paylasanin eline saglik. Konuyu gormeyenler icin uplayayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja
    benim için önemli olan müzikler v.s değilde..appstoreden indirdiğim app ler...
    bazılarını ipadden kaldırıyorum ..ama ituneste duruyor..
    onları formattan sonra kaybetmemek için ne yapmam gerekiyor acaba...? darkleanın yazısını okudum..ama bu kısmı bulamadım(applerle ilgili)..yada gözden kaçırdım..acaba kısaca özet münkünmü...?
    tekrar teşekkürler emek için

Yeni gordum mesajinizi paylastigim yazida transfer purchases diye bi kisim var app.ler yazildigi gibi yaparsaniz kaybolmaz merak etmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: batakci

http://www.iphoneturkey.biz/2011/02/copytrans-tuneswift-ile-itunesu-kolayca-yedekleyin-ve-tasiyin.html
    Birde Boyle bi program var cok pratik tavsiye ederim

teşekkürler paylaşım ıçın. program gayet güzele benzıyor. ve çokta basıt kullanımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

quote:

Orijinalden alıntı: batakci

http://www.iphoneturkey.biz/2011/02/copytrans-tuneswift-ile-itunesu-kolayca-yedekleyin-ve-tasiyin.html
    Birde Boyle bi program var cok pratik tavsiye ederim

teşekkürler paylaşım ıçın. program gayet güzele benzıyor. ve çokta basıt kullanımı.

rica ederim :)

• Takip, bende var bu sorun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.