Şimdi Ara

Bilgisayar Wi-Fi'ye Bağlanmıyor sınırlı diyor telefon bağlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefon wifey ye bağlanıyor ama bilgisayar Wi-Fi ye bağlanmıyor hiçbir internet sitesi açılmıyor Firefox ve chrome dan denedim açılmadı Firefox vekil sunucuyu kapattım yine olmadı acil yardım edebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de aynı sorun oluyordu laptop kullanıyordum Windows 10 dan 8.1 e döndüm wifi driverını kurmadım sadece Windows Update yaptım şimdi bağlanıyor internete giriyor

• sorunu hallettim model komşuda olduğu için müdahale edemedim modeme sorduğumda onda internet vardı dediğim gibi telden bağlanabiliyordum telden modeme girerek resetledim ve bağlantı ger.eklşti neden böle bişi oldu anlamadım ama sorun çözülmüş durumda.
  • Nasıl yaptınız ben de şu modemi resetleyeyim ben telefondan rahat giriyorum laptop u win 8.1 e döndürdüm bağlamdı diyor ama bağlantı bi 0 kb a düşüyor bir artıyor wifi adaptörü alıp da denedim gene aynı şu modemi nasıl resetlediniz bana da anlatın

• 192.168.1.1 den modem arayüzünden modemi yeniden başlattım resetlemedim sadece bunu yaptım senin hata farklı olabilir.
  • Mrhb arkaşlar bir sorunum var lütfen yardımcı olurmusunuz bu coronadan dolayı kızım evde ödev yapıyor laptop uzun süredir kullanmıyorduk format atıldı win 8.1 yüklendi evdeki wi-fi bağlaniyor ama sinirli yaziyor hicbirsey acilmiyor telefondan evdeki wi-fi bağlanıyoruz sorunsuz hersey aciliyor. Laptop başka wi-fi bağlamayi denedik baglandi ve sorunsuz açılıyor sayfalar. Birde leptop esimin telefonunun int baglaniyoruz sorunsuz. Benim telin int baglanirken eve bağlamadaki sorunu yaşıyoruz. Ama esimin tel benim tel int baglanabiliyor sorunsuz. Karisik yazmis olabilirim kusura bakmayin bu coronadan dolayi kitlendik kaldik lutfen yardimci olurmusunuz.

• Elf13 E kullanıcısına yanıt
    elle dns gir... genelde dns kaynaklı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.