Şimdi Ara

Bilgisayar Wi-Fi'ye Bağlanmıyor sınırlı diyor telefon bağlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
2.749
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> Bilgisayar Wi-Fi'ye Bağlanmıyor sınırlı diyor telefon bağlanıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    285 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar telefon wifey ye bağlanıyor ama bilgisayar Wi-Fi ye bağlanmıyor hiçbir internet sitesi açılmıyor Firefox ve chrome dan denedim açılmadı Firefox vekil sunucuyu kapattım yine olmadı acil yardım edebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

sorunu hallettim model komşuda olduğu için müdahale edemedim modeme sorduğumda onda internet vardı dediğim gibi telden bağlanabiliyordum telden modeme girerek resetledim ve bağlantı ger.eklşti neden böle bişi oldu anlamadım ama sorun çözülmüş durumda.
    |
    |
    taha-07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nasıl yaptınız ben de şu modemi resetleyeyim ben telefondan rahat giriyorum laptop u win 8.1 e döndürdüm bağlamdı diyor ama bağlantı bi 0 kb a düşüyor bir artıyor wifi adaptörü alıp da denedim gene aynı şu modemi nasıl resetlediniz bana da anlatın

192.168.1.1 den modem arayüzünden modemi yeniden başlattım resetlemedim sadece bunu yaptım senin hata farklı olabilir.
    |
    |
    taha-07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.