Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi alternatifler, pc başında çok vakit geçirenler en ölüsündan bir bilgisayar koltuğu edinmeli.
    ve de bel yastığı, o da çok önemli...
  • Bugün internette dolaşırken iki model daha gözüme çarptı daha once gormemıstım ben ay bası eksterelerın kesılmesıyle bırlıkte vlt 270 almayı hesaplıyorum ama bunlarda fena degılmıs ne dersınız bılen varmı

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt034-comfort-ultra-file-sirtli-calisma-koltugu/productDetails.aspx?categoryid=271848&productid=ofisadvlt034 129 TL

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt028-techno-plus-file-sirtli-bilgisayar-sandalyesi/productDetails.aspx?categoryid=271848&productid=ofisadvlt028 94 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 29 Temmuz 2010; 16:19:09 >

• Bu konu sayesinde ve kullandığım Bürosit koltuğun da rahatsız etmesi nedeniyle geçenlerde hemen yakınımda olan Adore fabrika satış mağazasına gittim.

VLT-270 ve 400 modellerini deneme imkanı buldum. Açıkçası 270 daha rahat geldi ama o altındaki süngerin bu konuda da belirtildiği gibi ileride gelebileceği durum biraz şüphe uyandırıyor.

Kredi kartının kesilmesini bekledim, yakında bir daha gidip denedikten sonra almayı planlıyorum.

Merak edenler varsa verdikleri fiyatlar VLT-270 için 170 (10 Taksit), VLT-400 bordo olanı için 170 ve siyah içinse 230 civarı bir rakamdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Bu konu sayesinde ve kullandığım Bürosit koltuğun da rahatsız etmesi nedeniyle geçenlerde hemen yakınımda olan Adore fabrika satış mağazasına gittim.

VLT-270 ve 400 modellerini deneme imkanı buldum. Açıkçası 270 daha rahat geldi ama o altındaki süngerin bu konuda da belirtildiği gibi ileride gelebileceği durum biraz şüphe uyandırıyor.

Kredi kartının kesilmesini bekledim, yakında bir daha gidip denedikten sonra almayı planlıyorum.

Merak edenler varsa verdikleri fiyatlar VLT-270 için 170 (10 Taksit), VLT-400 bordo olanı için 170 ve siyah içinse 230 civarı bir rakamdı.

Fiyat farkı yokmus ıyı ben ıkı sey rıca edecem bu 270 ın sungerı cokerse degıstırme gıbı bır hızmetlerı varmıymıs yardımcı olurlarmıymıs o kultuktakı tek cekıncem o bırde su ust mesejımdakı 129 tl lık koltuguda deneyıp bır yorum yazarmısın bu arada bu fabrıka nerede

• Çökme yok olursada sıradan bir döşemeciye bile gitsen değiştirir takma bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

Çökme yok olursada sıradan bir döşemeciye bile gitsen değiştirir takma bunu

Orası oyle ama her koltukcu ıyı yapamaz bırde yapıolarsa neden ben ugrasımkı bakalım cvp beklıom arkadastan yada baska bır bılenden
  • dün gördüm 1. ve 4. sıradaki koltuklar electroworld da 169 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: liviera

dün gördüm 1. ve 4. sıradaki koltuklar electroworld da 169 lira

Hangisinde ben elektroworldun kartal dakı subesıne gıttım kalmadı dedıler benzerlerını gordum ama aynısı yoktu ıkısınınde deneme fıratım olurdu sordum stokdada yok dedıler sız hangı subede gordunuz olmadı gıdım bır denıyım
  • Bekledık bekledık patladı ıyımı VLT 270 IN FIYATI 223 TL OLMUS VLT 400 ISE 217 OLMUS OFF ULAN OFF OTURDU SIMDI ICIME VLT 270 I ALICAM AKTRE KESILDI BEKLEDIK FIYAT ARTTI VLT 270 I ELEKTROWORLDLERDE GOREN VARMI VARSA ISTANBUL ANADOLU YAKASINDA NEREDE VAR
  • :)) Neyse hocam bulursun biryerden takma
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

:)) Neyse hocam bulursun biryerden takma

ya bır arkadas haftasonu bır yerde gordum dedı elektroworlde ama sordum cvp vermedı hangısı acaba
  • 176 tl hb den aldım gelmek üzere kargo.yanında da 2 tane 30 tl lik turkcell konuşma kartı.

Buradan duyurmuştum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_41671704/tm.htm
  • BIR tane hedıyesı ardı ıkıncısını sızmı aldınız kendınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: baxı

BIR tane hedıyesı ardı ıkıncısını sızmı aldınız kendınız

Bir tanesi bedava ikincisi hediye olarak geldi. Sepete ekle çıkar derken olan bişey

Bu arada bu kartlarla 1 gün konuşabiliyormuşuz sanırım yani çokta önemli bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 2 Ağustos 2010; 17:26:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_MAD

quote:

BIR tane hedıyesı ardı ıkıncısını sızmı aldınız kendınız

Bir tanesi bedava ikincisi hediye olarak geldi. Sepete ekle çıkar derken olan bişey

Bu arada bu kartlarla 1 gün konuşabiliyormuşuz sanırım yani çokta önemli bişey değil.

ya zaten onu merakımdan sordum benım hattım sınırsız hat zatende ben koltuga yanıorum sımdı 3 gun unce 3 olana sımdı 5 vermek zoruna gıdıyor ınsanın bakalım elektrodan haber gelecekmı gıden bılen haber verıversın arkadaslar

• Ben resimdeki koltuğu eskişehirde 125' e aldım. Bana fiyatı uygun geldi. Evime de getirdiler.

Ürünün kodu 1065A ürünün detayları için:

http://www.cilingirler.com.tr/makamkoltuklari.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Ben resimdeki koltuğu eskişehirde 125' e aldım. Bana fiyatı uygun geldi. Evime de getirdiler.

Bu sayfadakı bu model bızım vlt 270 e benzıyor

• quote:

quote:

Ben resimdeki koltuğu eskişehirde 125' e aldım. Bana fiyatı uygun geldi. Evime de getirdiler.

Bence pek benzemiyor. Vlt 270' in ayakları ve kolları metal değil plastik. Açıkçası ben pek benzetemedim

• quote:

quote:

quote:

Bence pek benzemiyor. Vlt 270' in ayakları ve kolları metal değil plastik. Açıkçası ben pek benzetemedim

Yok yanlıs anladınız galıba sızınkı metal ancak benım altta ekledıgım baska bır model var ondan bahsedıyorum sızınkının vly 270 le alakası yok bellı canım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok yanlıs anladınız galıba sızınkı metal ancak benım altta ekledıgım baska bır model var ondan bahsedıyorum sızınkının vly 270 le alakası yok bellı canım

Tamam şimdi anladım benim verdiğim linkteki bir model için diyorsunuz onu. Aldığım koltuğu tavsiye ediyorum. Benim hoşuma gitti. Gayet rahat. Ben eskişehrde 125 Tl'ye buldum. Siz İstanbuldaysanız daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Markası : Brillo mini mono müdü koltuğu 1065A

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.