Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paetzold

Babamın 15 sene önce iş yerinden getirdiği patron koltuğu var hala onu kullanıyorum. Yıllardır sağlam. Diyorum yeni koltuk alayım tipler güzel fakat dayanıklılık yok. En iyisi emektarla devam
    nasıl bişeymiş merak ettim :)
  • Tatsumi Senpai kullanıcısına yanıt
    Markus'un kol dayama kısımları için sıkıntılı diyolar dikkat et
  • Fiyatlar dövizden daha fazla artmış, sinirlenmemek elde değil. Letgodan ikinci el renberget aldım, temiz 200 tl ye. 1-2 sene idare etsin yeter.
  • Thunder pro geldi iki gündür kullanıyorum şimdilik gayet güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kaç özel mesaj geldi. O yüzden buradan yazayım dedim.

Koltuğun oturma kısmı geniş, rahat. Ancak boyu 180 hadi diyelim 175 cm in altında olanlarin ayakları yere değmez. Sırt desteği benim hoşuma gitti. Kavis güzel. Oyuncu koltuklarını sırt kısımları dümdüz olduğu için elemistim. Baş desteği dik oturursaniz boşta kalıyor. İse yaramıyor. Ancak biraz öne oturdugunuzda baş desteği işe yaramaya başlıyor, bi şeyler izlerken mesela o kadar dik oturmadıginizda ise yarıyor. Normalde baş desteksiz modeli daha ucuz yakalarsaniz onu da alabilirsiniz bence.

Sirt kısmı hareketi, sertlik ayarı güzel.

Bi arkadaş daha ozel mesajla sordu, salınım olayını becerememiş ben de yapamayınca seduna ya sordum. Sağ kolu yukarı kaldır topla ayarla diyorlar sorun şu sağ kol yukarı kalkmıyor 😁 kalkıyor da o hareket kol koltuğun yüksekliğini ayarlıyor. Üzerindeki sticker sağa çek kolu diyor kol sağa gelmiyor. açıkçası salınımı ben hiç kullanmayacağım. Bence sürekli hareket eden bi koltuk rahatsız edici. Sırtin hafif esner şekilde olması yeterli benim için. Bu yüzden fazla da ugrasmadim ama bu salınım meselesini isteyenler için soru işareti var, ben beceremedim ya da koltuklarda sorun var bilmiyorum.

Yani onlarca şikayeti olan türksitlerden iyi duruyor şimdilik ama kendini uzun vadede dayanıklılıgiyla belli edecek. Olması gereken fiyat bandı kesinlikle bu değilse de ülkede hiçbir şey olması gereken fiyata olmadığından tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jdivision -- 28 Ağustos 2019; 16:6:49 >

• 300 TL ye kadar pc başında uzun süre duran biriyim dik tutan/bel desteği olan bir koltuk arıyorum. Tekerlekli olmasada olur. Tavsiyeniz var mı?
    Boy 1.70 kilo:60

• Hepsiburada'dan 31.08.2019 da indirimde 599 liraya Seduna Thunder Pro aldım sizlerin yorumlarını okuyarak. Kurdum ve ilk kullanım olarak memnun kaldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Şu an için tavsiye ederim. Uzun süreli kullanımı nasıl olacak merak eden olursa 1-2 ay sonra tekrar yorum yaparım.
  • MathMad kullanıcısına yanıt
    şuan 650 lira hemde fırsat ürünüymüş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vault

selamlar

Goldsit Quatro Kafa destekli ile
    seduna thunder pro arasında kaldım

goldsiti daha önce kullandım ve inanılmaz rahat olduğunu biliyorum. Ancak seduna kullanmadım daha önce, daha rahat mıdır?
    Aynı ikilemdeyim hocam, ne karar verdin sen? Goldsit'i bir firmada test etme şansım oldu, çok rahattı gerçekten. Seduna hakkında da biraz olumsuz yorum görünce aklıma daha bir kaydı Goldsit'e.
  • Merhabalar. Bahsettiginiz modeli ben de duydum da, alirsaniz memmun olup olmadiginizi soyleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NerdStark -- 9 Eylül 2019; 16:44:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NerdStark

Merhabalar. Bahsettiginiz modeli ben de duydum da, alirsaniz memmun olup olmadiginizi soyleyebilir misiniz?
    Bugün Goldsit fabrika satış mağazasına gidip bahsi geçen koltuğu aldım :) Oturdum, denedim ve gayet rahat geldi. Seduna Thunder Pro başka sefere artık. Umarım pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MathMad

Hepsiburada'dan 31.08.2019 da indirimde 599 liraya Seduna Thunder Pro aldım sizlerin yorumlarını okuyarak. Kurdum ve ilk kullanım olarak memnun kaldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Şu an için tavsiye ederim. Uzun süreli kullanımı nasıl olacak merak eden olursa 1-2 ay sonra tekrar yorum yaparım.
    Rica ederim hocam, yorumlarımın faydası olduysa ne mutlu bana, güle güle kullanın. :)
  • Türksit Concorde hakkında ne düşünüyorsunuz ? 550 liralara alınabilitesi var mıdır ?
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Ben suan sizin aldiginiz model ve instagramda orijinaloyuncukoltugu adli sayfada ki oyuncu koltugu arasinda kaldim. Cok kararsizim. Link su bakmak isteyen olursa:https://www.instagram.com/accounts/login/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.avansas.com/avansas-comfort-jupiter-yonetici-koltugu-siyah-p-69555

Avansas bu koltuk için özel fiyat demiş. Avansas'ın kendi koltuğu, sanırım hakkında hiçbir yerde yorum yok. Bilen var mıdır acaba? Bir de daha çok laptopta olmak üzere günde altı saat civarı ders çalışmak için uygun mudur?
  • Bu fiyatlar ne olacak böyle arkadaş.
    Belim ağrımaya başladı ama salon sandalyesinde.
    Ikea koltuğu ile fps oyunları keyif vermiyor. Klavye mouse tepede kalıyor.
    Seduna Thunder Pro iyiymiş te dünya para.
    Daha uygun memnun kaldığınız ürün var ise paylaşabilirseniz sevinirim.
  • bende seduna thunder pro alacaktım ama son anda n11 denhttps://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/ofis-koltugu-yonetici-koltugu-fileli-terletmez-calisma-koltugu-P188089138
    bu koltuğu aldım.
    iki haftadır kullanıyorum gayet rahat sadece kollar biraz basit gibi.
    birde yorumlarda kargolama süresinin uzun olduğu yazıyor ancak bana 1 haftada teslim edildi.
  • seduna thunder pro nun muhabbeti çok geçmiş, sizce alınır mı rahat mı ve dayanıklı mı?

• Bu tip koltuklarda gıcırtıyı önlemek için WD40 veya makine yağı önerir misiniz? Başka bir çözüm öneriniz var mı?
  • Birkaç gündür bakıyorum koltuklara ama bir türlü işin içinden çıkamadım. 200 lira bütçeyle başladım Markus'a kadar çıktım. Onun da yabancı sitelerde yorumlarını okuyunca soğudum. Meselahttps://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/ofis-koltugu-yonetici-koltugu-fileli-terletmez-calisma-koltugu-P188089138https://www.hepsiburada.com/seduna-thunder-pro-siyah-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu-hareketli-kol-p-HBV00000EZDV6
    bu iki koltuk arasındaki fiyat farkına değer mi? Bazı yorumlar pek içi acıcı değil. Eğer 630 verip yine sıkıntı çıkaracaksa 380'liği almak daha mantıklı geliyor bana. Şöyle 600 lira civarında uzun süreli kullanımda rahatsız etmeyecek ne alabilirim? Eğer farka değecekse 1000 liraya kadar da çıkabilirim.

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.