Şimdi Ara

bilgisayar tavsiyesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler çizlm programları yukleyıp cızım yapacagım ve oyun oynarken sıkıntı yasamayacagım bı bılgısayar ıstıyorum asagıdakı sıstem önerildi nasıl sizce? Tahminen bu sistem kaca mal olur ve 23 inch full hd led ekran önerilerinizi de bekliyorum

intel core i5 2400 3,1 ghz 6mb 1155p (850mhz vga)
    Samsung 1 tb 7200 32mb sata2
    Sapphire HD5570 2GB 128bit GDDR3 16x
    LG GH22NS70/90-AW14B 22x sata dvdRw siyah
    Kingston hyperx 8GB (2x4 GB) 1600 mhz DDR3 Kit CL9
    Logitech K230 kablosuz klavye mause/ (3340)
    Gigabyte H61N-USB3/DDR3 1333mhz S+V+GL+16x 1155p
    Gigabyte GZ-x4 420 W Atx kasa / siyah-kırmızı
    Hiper all in 1 CR-3091 internal kart okuyucu siyah
    Creative A35 1+1 speaker siyah (2W)
    Hiper 1241 1,2 mp webcam

Ve ekran olarakta
    Acer 23 inch full hd led ekran.

Tahmini bir fiyat söylermisiniz yani bunlara max su kadar verilir gibi

Ayrıca 23 inch full hd led ekran için diğer marka tavsiyelerinizde olursa sevinirim

Yardımlarınıza ihtiyacım var....

• Bu Sisteme Para Verilmez Bir Bütçe Belirtirseniz Öneri Yapabiliriz Ayrıca Monitör Olarak Hp x2301 Öneririm
  • yapma yaw moralım bozuldu sımdı :( max 1600 tl butcem var
  • Öğrenci misiniz?
    Çizim programlarını neden kullanacaksınız? (Profesyonel amaçla, öğrenmek için, okul ödevlerini yapmak için, spor olsun diye, vs. vs. vs. seçeneklerinden hangisi ya da hangileri)
    Aciliyeti nedir?

İyi anamnez alınırsa teshis daha doğru konur, tedavi ona göre seçilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: macro34

yapma yaw moralım bozuldu sımdı :( max 1600 tl butcem var

Moralin Niye Bozuluyor Dostum 1.600 Liraya O Sistemin Yaklaşık 20 Katı Bir Sistem Toplanır
  • evet :) muhendıslık okuyorum ve cızım ve hesap programları autocad solıd yada matlab tarzı programları olursa oyunları da calıstıran genıs hafızalı bısey arıyordum bunu tavsıye ettıler

Ekranda ledlı 23 ınch full hd olmak sartıyla marka degıstırebılırım hangı marka olmalı ekran

Ve bu sıstem ısımı gorur mu ?
  • beyler flood yapıcam ancak anlayan arkadasların tavsıyelerıne acıl ıhtıyacım var bı sıstem marka ve fıyat cıkarabılırsenız sevınırım
  • Kasa+Monitör dahil max. bütçe nedir ve sistemi ne zama toplamayı düşünüyorsunuz , söyleyin yardımcı olmaya çalışayım.
  • quote:

evet :) muhendıslık okuyorum ve cızım ve hesap programları autocad solıd yada matlab tarzı programları olursa oyunları da calıstıran genıs hafızalı bısey arıyordum bunu tavsıye ettıler

Ekranda ledlı 23 ınch full hd olmak sartıyla marka degıstırebılırım hangı marka olmalı ekran

Ve bu sıstem ısımı gorur mu ?

Akıllı PC Toplama Sihirbazı
    Kasa
    1 x Cooler Master HAF RC-912 High Power 550W Güç Kaynaklı Performans Kasası 227,03 TL+KDV
    İşlemci
    1 x AMD FX-4100 Bulldozer AM3+ 8MB 3.6GHz Dört Çekirdekli İşlemci 239,84 TL+KDV
    Anakart
    1 x Gigabyte GA-990XA-UD3 AMD 990FX AM3+ DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart 252,71 TL+KDV
    Bellek
    1 x Geil Enhance Corsa 8GB 1600MHz CL9 Dual Channel Bellek Kiti (2x4GB) 106,84 TL+KDV
    Ekran Kartı
    1 x Sapphire ATI HD6850 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı 302,71 TL+KDV
    HDD
    1 x WD Caviar Blue 500 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (WD5000AAKX) 181,77 TL+KDV

Teknobiyotik Fiyatı : 1.390 Lira Vatan'dan İndirim İle 1.200 Civarına Alırsınız

Buyrun Buda Monitör

http://www.bimeks.com.tr/urun/120691/hp-x2301-led-backlit-monitor-23.aspx

Sizi 3-4 Sene İdare Eder Rahatlıkla Tüm Programlarıda Kullanırsınız Yeni Oyunlardada Sıkıntı Yaşamazsınız

• kasa + monıtör toplam butcem 1600 tl

Yardımlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar
  • quote:

kasa + monıtör toplam butcem 1600 tl

Yardımlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar

Yukarıda Önerdiğim Sistemi Alabilirsin
  • cok saolun yazdım bu sıstemıde bı koseye ;)
    Eger bulamaz veya bı sekılde dedıgınız sıstemı alamazsam benım ılk mesajda yazdıgım sıstem cok mu kotu?

Hani olurda onu almak zorunda kalırsam yeterli olmaz mı?
  • quote:

cok saolun yazdım bu sıstemıde bı koseye ;)
    Eger bulamaz veya bı sekılde dedıgınız sıstemı alamazsam benım ılk mesajda yazdıgım sıstem cok mu kotu?

Yeterli Olmaz Bana Sorarsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Famous

quote:

cok saolun yazdım bu sıstemıde bı koseye ;)

Yeterli Olmaz Bana Sorarsan

hocamın onerisi supermiş valla enguzel sistemi toplamıs bide buna ssd ta ilerde yarısmalara git
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.