Şimdi Ara

Bilgisayar S4'ü görmüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
78.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dracula_55

Arkadaşlar bende uzun zamandır arıyordum .S4 mini kullanıyorum ve ilk başlarda telefonumu pc goruyordu sonradan gormemeye başladı.Sadece sarj oluyordu.Telefonun arama yerıne *#0808# yazdıgımızda otomatık olarak usb ayarları gelıyor.Ordan mtb yi secerek sıkıntıyı cozmuş oluyorsunuz.Tabi benım gıbı sıkıntı cekenler bu sekıl cozebılır.

Eyvallah hocam
  • Benim telefonumuda bilgisayar görünüyor acil yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok büyük adamsın
  • soluman S kullanıcısına yanıt
    Estağfrullah :)
  • Merhabalar bende aynı sorunu yaşıyorum. Telefonu pc ye bağlayınca sadece şarj oluyor. Telefon S4 mini.
    Farklı 3 bilgisayarda denedim. Farklı kablo denedim orjinal. *#0808# yi denedim. hata ayıklma olaylarını yaptım Kingo ROOT u denedim Kies 3 ü denedim sonuç alamadım. Samsung'u sevgi saygı çerçevesinde selamlıyor sizlerin yardımınlarını bekliyorum. Teşekkürler.
  • Bende de aynı sorun var. Win7 ultimate kullanıyorum. Telefonda 4.4.2 kitkat. Kabloyu taktığımda şarj oluyor. Ama dosya seçeneği kısmı gelmiyor. Kabloda sorun olmadığının diğer bir kanıtı da telefonun internetini usb ile bilgisayar ile paylaşabiliyor olabilmem. Çözüleceğini bilsem fabrika ayarlarına geri döneceğim. Hemen hemen herşeyi denedim. Bir çözümü olmalı. Bilen biri varsa lütfen yardım etsin.

• Ingilizcesi iyi olan biri burada ne anlatildigini söyleyebilir mi? Sanki aynı sorundan bahsediyor? forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1797344

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturk.maras

Bende de aynı sorun var. Win7 ultimate kullanıyorum. Telefonda 4.4.2 kitkat. Kabloyu taktığımda şarj oluyor. Ama dosya seçeneği kısmı gelmiyor. Kabloda sorun olmadığının diğer bir kanıtı da telefonun internetini usb ile bilgisayar ile paylaşabiliyor olabilmem. Çözüleceğini bilsem fabrika ayarlarına geri döneceğim. Hemen hemen herşeyi denedim. Bir çözümü olmalı. Bilen biri varsa lütfen yardım etsin.

Çözdünüz mü sorunu beyler?
  • Malesef aynen devam.
  • ben şuan Windows 10'dayım ve yeni bilgisayar bunda da gözükmüyor. Dosyaları kart okuyucu ile atıyorum.Sorun telefonda olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winston29

Malesef aynen devam.

usb soketi bozulmuş hocam ben bugün yaptırdım telefoncuya 40 liraya
  • Gerçekten çok büyüksünüz...
    Allah razı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Usb hata ayıklama modunu açtın di miii

Hocam bende de aynı sorun var. S4 Mini şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor. Bahsettiğiniz USB Hata Ayıklama denen yeri bulamadım. Biraz daha açar mısınız?

Hocam bilgisayar s3 miniyi gormuyodu bilgisayara format attirmistim sonra kendi kendine duzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Usb hata ayıklama modunu açtın di miii

Hocam bende de aynı sorun var. S4 Mini şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor. Bahsettiğiniz USB Hata Ayıklama denen yeri bulamadım. Biraz daha açar mısınız?

Hocam bilgisayar s3 miniyi gormuyodu bilgisayara format attirmistim sonra kendi kendine duzeldi

Hocam 2013 yılında sormuşum bu soruyu

• nurileflef N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim selamlar. Benim pc s4 ü görüyor fakat sürekli takıp çıkarıyormuş gibi ses geliyor. Burda usb modunu aktif etmeniz gerek demişsiniz. Onu nasıl yapıcaz bi yardımcı olursanız.

Android sürüm: 5.0.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.bedir00 -- 21 Ağustos 2016; 0:47:33 >
  • Değerli arkadaşlar, s4 mini telefonumu win 7 görmüyordu. iki ayrı sürücü yükledim.Sorun düzeldi.
    1)intel android device USB driver
    2)Samsung USB driver for Mobile Phones
  • Geliştirici seçeneği olsun *#0808# de dahil ne var ne yok denedim ama olmadı!

Hiçbir şekilde S4 i9505 model telefon bağlantı kuramadı.

Samsung Kies de işe yaramadı, wifi üzerinden de bağlanmadı. Resmen kapalı devre yapmış adamlar.

Ha bu bana büyük ders oldu, asla ama asla samsung al-ma-ya-ca-ğım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.