Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah 7 de işe gidicem ve bu saate kadar monitör almak için bekledim ve alamadım süpersiniz gerçekten bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, fiyatlarımız ortadadır herhangi bir bindirme söz konusu değildir aksine kampanyamızdaki ürünlerden eğer bizden daha ucuz olan varsa bildirmenizi istiyoruz ki fiyat düşüp size en iyi fiyatı sunabilelim, başlıktaki cevapları incelerseniz bunu görebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-710-mouse-rgb-oyuncu-mouse-p-HBV00000FNLYY
    rival 710 fiyatını güzel bir fiyata çekerseniz çok mutlu olurum, 330-350 civarı olursa güzel olurdu, emeğiniz için teşekkürler.

• AOC 24" 24G2U 144Hz önerir misiniz arkadaşlar?
  • Birde sade MB511 varsa direk atlayayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dakıkalık fıyat değişimi olur mu kimi kandırıyorsunuz tam sıte açılıyor fıyat degısmıs mılletın aklı ıle alay edıyorlar parayı kartan cekıyor sıte hata verıyor alışveriş tamamlanmamış oldugu için karttan para gitmiş oluyor ama alışveriş tamamlanmıyor 4 kere para çekmiş aynı urun ıcın Allah bıldıgı gıbı yapsın fırsat felan yalan ne kadar boyle sıte varsa hepsı çakal şark kurnazlıgı yapıyorlar sınır olmak isityorsanız buyrun itopya benım ıcın bıtmıstır evıme yakın dıye her urunu oradan almsıımdır bellkı 50 bın tl lık urun almsımdır
  • Aceleyle sipariş etcez diye adrese mahalleyi yazmayı unuttuk. İl ilçe sokak numarası yeterli olur mu? Düzeltemiyorum da şimdi ne yapıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışveriş yapmaya korkuyorum yeminle. Ürün alıcaktım vazgeçtim. Sitenin durumuna göre bakıcam . Parayı çekecek sonra onun iadesi ile uğraşıcam tam sinir olmalık durum . Konuyu açan itopya yetkilisi arkadaş bilgilendirme yaparsa çok sevinirim .
  • Tekrar indirime girdi stok 75 elinizi çabuk tutun site şuan baya normal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcdaredevil_17

Tekrar indirime girdi stok 75 elinizi çabuk tutun site şuan baya normal..
    hangi ürün?
  • mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt
    hangi ürün
  • şuan itopyada ki en iyi indirim bence buhttps://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-mhd-144hz-1ms-2xhdmi-dvi-dp-freesync-fhd-gaming-monitor/

1ms 144hz 23.6" monitör 800 lira. normalde 1.000tl aşağısında 144hz 1ms monitör bulmak çok zor.
  • yuh 3900x işlemcinin kaça düştüğünü göremedik bitmiş bu ne be 5 adet mi vardı stokta acaba
  • Logitech G432 kampanya kapsamınızda mı?https://www.hepsiburada.com/logitech-g432-7-1-surround-oyuncu-kulaklik-981-000770-p-HBV00000KHTUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 22 Kasım 2019; 2:13:20 >
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    ölü piksel iadelerinde nasıl bir yol izliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdass07

AOC 24" 24G2U 144Hz önerir misiniz arkadaşlar?
    tavsiye ediliyor. ben aldım şahsen bakalım nasıl olacak. 24 inc te tamamsan kaçırma derim 1000 tl iyi fiyat
  • MF120L'ye 1 tane alma sınırı konulmuş bana 3 adet lazım, yani ufak çaplı ürünlere stok sınırı getirilmesi saçma bence.
  • asus rx 580 8 gb rog strix hepsi burada da 1440 lira. 1590 lira fiyat itopya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikriz Rüyası

ölü piksel iadelerinde nasıl bir yol izliyorsunuz?
    Genelde işi yokuşa sürüyolar hatta monitörü garanti dışına çıkarmak için bazı yerlerini kırdıklarını söyleyenler var şikayetvar sitesinde, ben de aldım bir adet Aoc 24g2u ama bakalım, umarım bir sorun yaşamayız yoksa işi uzatıyolar ve paranı tüketici hakem heyetinden alıyosun gibi duruyo.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.