Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. iş gününde 2 parça ürünü ancak kargoya verdiler bugün 6. iş günü ve hala 1 eksik parçam var.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Ps4'teki performansı nasıl acaba? Bağlantısı usb diyor. Direk cihaza bağlayarak kullanmak nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayCicik

Ps4'teki performansı nasıl acaba? Bağlantısı usb diyor. Direk cihaza bağlayarak kullanmak nasıl?
    Bağlantısı USB değil hocam.Piyasaya bakacak olursak böyle marka kulaklıklar içinde şuan en uygun fiyat.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Evet usb değilmiş. Ps4 için arıyorum ben. Astro A10 da indirime girmiş görünüyordu. Onunla ilgili tecrübesi olan var mı?

• waitu kullanıcısına yanıt
    Ah sizi bulduğum iyi oldu

Ben uzunca süredir bu kulaklığı takip ediyorum. 200 liraya düşmüştü geçenlerde almadım, covid vs derken 325 liraya satılıyor şuan.

Usb üzerinden kullanıyorsunuz demi?
    7.1 tecrübesi nasıl? Neler söyleyebilirsiniz? Değer mi?

Zira şuanki fiyatlarına yakın bir şekilde Corsair H35 alınabiliyor. Hatta az önce denk geldim, sizin önerdiğiniz modelin Plus sürümünü çıkarmışlar. Ses kartı direk kulaklarda. Yakın fiyatlarda. Ama sizin önerdiğiniz model, bana çok klas geldi hep.

Sanırım tüm incelemeleri izledim ama ps4 tecrübesiyle ilgili elle tutulur bilgi yok.

• Buraya yazdığım mesaj silinmiş, 26 mayıs tarihli siparişim 1-3 iş günü teslim olmasına rağmen hala kargoya verilmedi. forum yetkilisi özelden bilgilerimi istedi ürün çıkışı yapılacak dedi, yapılmazsa iletişime geçin diye mail adresi verdi kimse dönüş yapmıyor. UPS'i arıyorum kargo bize teslim edilmedi diyor. Gerçekten çok pişmanım aldığıma bütün işim aksadı sayenizde.
  • Hyperx quadcast mikrofon siparisi verdim 11 gun oldu ne gelen var ne giden.umudu kestim siparisi iptal ettim çünkü ürünün ellerinde olduğunu dusunmuyorum.para iadesi ne zaman yapilir Allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LİUX -- 7 Haziran 2020; 9:53:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtopyada belirli günler varmı incehesap cuma günü gibi?? Ya da kampanya saati vb.

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    eskiden cuma günleri hafta sonu indirimleri vardı ne zamandır yok
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Tamamen şansa mı yani. İndirimli ürünler vb

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    en son bayramda sözde indirim olmuştu ama o da tatmin edici degildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Bu mesaj silindi.
    Olayı bilmiyorsunuz Perakende sektörü çok karmaşıkken Distribütör kanadında neler döndüğünü hayal bile edemezsiniz. Stok olayı sadece Distribütör belirli analizlere ihtiyaç doğrultusunda karar verir. Devlet den habersiz iğne bile alıp stoklayamazlar ve elindeki malı tek bir satıcıya satamazlar. Rekabet kanunlarına göre hareket etmeliler aksi halde yiyecekleri cezayı 2 , 3 ayda çıkartamazlar. Bir ürünü stoklamak depoda tutmak çok ama çok maliyetlidir çalınma riski doğal afet yada yangın riskleri mevcut. kendilerini sigortalatmaya kalksalar maliyeti çılgın rakamlara ulaşır. Bu gibi risklerden ötürü kimse stok tutmak istemez bir an önce satıp nakit e geçip zamanında ödeme yapmak isterler sebebi daha iskontolu ve öncelikli alım yapmaktır.

Daha stokta bekleyen ürünün yenileri çıkınca eskidiğinden ve teknolojinin hızlı geliştiğinden bahsetmedim bile.

İkinci el araç piyasasında durum böyle olmayabilir sebebi ise çokca artan vergilerle artan 0 araç fiyatlarının satış adetlerini düşürmesidir. Bu yüzden 0 araç satan Distribütör ler araç getirtmiyorlar. RTE bu konuda üreticileri tehdit etmiş ama yapabiliceği tek şey vergileri indirmek olur.

• Fırsatlara dair hiç bir paylaşım yok. Tamamen kargo muhabbetine dönmüş...

• Merhaba,

Aşağıdaki sistemi almak istiyorum deneme sürümü windows ile birlikte montaj yapıp veriyormusunuz?
    https://www.itopya.com/tars-a1670-amd-ryzen-5-1600-asus-rog-strix-rx570-oc-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/

Arkadaşlar alışverişde ve sonraki işlemlerde sıkıntı yaşayan oldumu?
  • Perşembe gecesi aldigim mouse bugun geldi. Bilg

• soldiersoy kullanıcısına yanıt
    Bu tarz bir sistemde anakarta da dikkat etmek gerekir, b450m-h çok tavsiye edilmiyor o işlemci için.https://linustechtips.com/main/topic/1137619-motherboard-tier-list-v2-currently-amd-only/
  • Haftasonu indirimler var sanırsam. Ne konuda oluyor sadece bileşenler mi yoksa kulaklık mause vb çevre bileşenleri de varmı? Ve incehesaba göre fiyatları nasıl bu cumayı pas mı geçeyim incehesapda?

• bakalım dogru düzgün indirim olucak mı
  • Arkadaşlar konuyla alakalı değil de itopya da bkm expres veya garanti pay la ödeme var mı bilen cevap verebilir mi.

• tırt indirimler
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.