Şimdi Ara

Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: denizulas28 , cgrky_ , maliokan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil1 Android
3.053
Cevap
94
Favori
486.691
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri
Giriş
    928 Mesaj
    ben de sipariş verdim 3 iş gününü geçti montaj gerektiren bir ürün sipariş etmedim. yoğunluk varsa bile artık insanların bilgilendirilmesi lazım. eğer mesut çevik'in çektiği videoyu görseydim sipariş bermeyi 3 kere daha düşünürdüm. kargosu eline ulaşan varsa buraya yazsın biz de biraz umutlanalım. iptal mi etsem ne yapsam bilemiyorum şu an
    Evet, musteri hizmetleri bugun de kilit. Siparisimin 3. haftasindayim, alti ustu bir guc kaynagi ve SSD. Hala kargolanmadi.
    |
    |

kargo elime ulaşmadı ama kıpırdanma var 23 mayıs ve 26 mayıs günleri ayrı ayrı verdiğim siparişler için 29 mayıs günü ups kargo takip numaraları gönderildi. bugüne kadar ups den takip edince sonuç vermezken şimdi baktığımda "çağrı sonucu alındı" yazıyor. yarın gelir diye umut ediyorum.
    |
    |
    nm0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi banka bu ben de yatırmak istiyorum bu orandan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ChemsToChems kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj

benim monitöre de kargo numarası girilmiş fakat takip sayfasında hiçbir hareket bilgisi yok. büyük ihtimalle yarın falan kargoya verirler. sistem kimbilir ne zaman gelir. 3 güne monitör gelse 1 haftaya sistem gelir diye tahmin ediyorum
    |
    |
    ilkersanli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birakalim su sacma itopya yi anlasilan firma sallamis herkesi...Bilgisayar onerisi sistem önerisi olan girsin birkac bilgi artik.yokmu 1660 s lu 5600 xt li sistem filan?

|
    |
  • Binbaşı
    1706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhyildiz

forumdan yazdım ve mail attım umarım yardımcı olurlar yoksa hafta için telefonla aramak zorunda kalacağım.

Alıntıları Göster
    Arasanızda bir şey değişmez, bununla ilgili yasal hak ne ise onu uygulayabilirler. Atıyorum en fazla 28 gün içinde para iadesi yapılabilir diye
    |
    |
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    4217 Mesaj
    İtopya 3 iş gününde kargoya verilir diye sattığı ürünü 5. iş gününün sonunda da kargoya teslim etmedi. Madem bu işi beceremiyorsunuz neden hala internet sitenizdeki ''tekli ve montaj gerektirmeyen ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilir'' ibaresini kaldırmıyorsunuz? İnsanları yanıltıp parasını haksız yere gasp ediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 2 Haziran 2020; 20:50:5 >
    |
    |

• Teğmen
    158 Mesaj
    3 günde kargo diyosunuz da haftada kargoluyosunuz. 3 gün önce kargo yapıldı diye mail geldi. 3 gündür kargoda en ufak bir hareket yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Valla iptal ettim ben gidip başka bir yerden alacağım başka bir x firması ve itopyadan farklı parçalar sipariş ettim o farklı x firması bugün ürünü elime ulaştırdı ama itopya daha kargoya vermedi bende iptal ettim gidip o x firmasına 200 TL fazla veririm yine de bu kadar beklemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    5. Gününde Siparişim ile ilgili herhangi bir hareket olmadigi icin iptal ettim. Özelden yazdim, Gorup cevap vermiyorlar. Allah sabir versin siparisini bekleyenlere. Iptal edince de bitmiyor, Simdi iade bekleyeceğiz bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizulas28 -- 3 Haziran 2020; 16:32:33 >
    |
    |
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.