Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AOC 23.8" 24G2U yeniden stoğa girdi yanında kulaklık standı da veriliyor bu fiyata alınır mı sizce ?
  • cenavar20 C kullanıcısına yanıt
    BEnde çok kararsız kaldım. 5 gün önce asus VG249Q model i 1599 aldım, ekranda 1 tane ölü pixel çıkınca iade ettim
  • 2060,2060 super ve 3200mhz ram fiyatı iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CGUzmani

Rog Strix 5700xt için PSU tavsiyesi verebilecek var mı
    Bütçe varsa Amaondan Fsp alabilirsiniz 1150ye. Yoksa Fsp Hydro 700w olabilir.Ek oalrak İtopya da 650tlye cm modüler psu var. Nasıldır bilmiyorum,araştırın isterseniz.
    Ven araştırıyorum bayadır, n11den 1649 ve 100 lira maxipuanla alacaktım. 100 lira daha ucuz ordan direk sipariş verdim. Msı mause vardı 179 a onu da ekledim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam fiyatı piyasanın en ucuzundan 100 tl daha ucuz ama yine de bana şişik geldi. dolar 6.90ken nisanın ortalarında 1400e satıldı yine o fiyatlara olması lazım ama tüm satıcılar 1600den aşağı koymuyor maalesef.
    Haklısınız hocam da işte yeni bilgisayar alacağım, çok da hoşuma giden bir monitördü riske girmek istemedim :) klavye mause falan da tek yerden aradan çıkmış oldu

• Ramlerden 2 tane aldırsa iyiydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaseenstyle -- 22 Mayıs 2020; 21:43:54 >
  • MaonLaoReaL M kullanıcısına yanıt
    20 adet içindi.

• Bu fiyatlara bişey alınmaz artı bide itopya ne zaman göndereceği mechul
  • Şu an sıradaki 70. müşterisiniz lütfen hatta kalın.
  • Sevgili itopya yetkilileri inatla rx 5700 xt kartının sorunlu modellerini hazır sistemde kullanıyorsunuz. Bi kasa almaya niyetlendim kaç aydır takip ediyorum inatla MECH modelini kullanıyorsunuz. O modelin termal pedlerinde hata var lütfen gigabyte sapphire veya powercolor markalı ürünleri kullanın biz de rahat rahat alalım sistemleri.
  • arkadaşlar itopya üzerinden AMD Ryzen 5 3600 ve MSI B450M PRO-M2 MAX ürünleri aldım, sizce ne zaman gelir bu ürünler? teşekkürler.

total: 1838 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaseenstyle

Ramlerden 2 tane aldırsa iyiydi...
    GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram ürününü 299,90'a indirmişlerdi. Fakat sadece 1 adet alınıyordu. Şimdi fiyatı 309TL'ye çıkarmışlar ama 2 adet alınabiliyor. Sayın İtopya yetkilileri. O fiyata 2 tane almaya müsaade edin de bayram arefesi yüzümüz gülsün (:
  • Hadi adam gibi bir Kulaklık gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msi olması kötü olmuş hiç sevmediğim ısınamadığım marka
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Satamadıkları için hazır sistemlerde koyuyorlar demek ki. Hazır sistem, adı 5700xt mi evet al gitsin o zaman diye bakan çokça insan var.

• AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Yok yani bu MECH OC kullanılan sistemleri alan bilgisiz arkadaşlara çok üzülüyorum. VRAM'ler üzerinde bildiğiniz termal pedler yarım konulmuş kart yanıyor. Düzgün bir model koysalar alacağım ama yok ne VATAN ne de İTOPYA inatla bu kartı koyuyor bu gidişle rtx 2060 superli bir kasa alıp geçeceğim 5700 xt başka bahara kalacak.
  • Ya bu MSI B450 Mortar Max anakartlar niye hiç bir yerde yok? Resmen piyasadan silinmişler ya, sıfır stok. İleride stoklar yeniler mi acaba var mıdır bilgisi/tahmini/tecrübesi vs. olan?
  • zaten fiyatlar az çok böyleydi. en az 1 ay gelir bu kargolar onu da düşünün keşke biraz ucuz olsa da alsak beklesek ama maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.