Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği Üniversite tavsiyesi - 53.602

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıralamam 53.602 ve Bilgisayar mühendisligi istiyorum.bir liste çıkardım evet vakıflari da yazdim evet ama pek vakif Üniversitelerine gitme taraftari değilim devlet olursa benim için cok daha iyi olur. Sizce hangi Üniversite de eğitim daha iyidir. Hangi Üniversite de kendimi geliştirmem daha ön planda olur eğer bir Üniversite de karar kilabilirsem o Üniversiteyle irtibata geçip detaylı bilgiler alicam ama şuan çok kararsızim. Cevaplayanlardan simdiden teşekkürler
    Bilgisayar Mühendisliği Üniversite tavsiyesi - 53.602

Not: devletlerde ilk 4 Üniversitenin gelmesini beklemiyorum sadece %1 ihtimal de olsa yazdım gönlüm GTÜ idi fakat bu sene 40 bine dusme ihtimali çok yüksek yada gönlüm ybu idi onun da 45 bine düşme ihtimali çok yüksek geri kalanlar için nasik bir sonuç cikarabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazanadamforumda -- 12 Temmuz 2017; 9:5:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tercih yapacağınız üniversiteler hemen hemen aynı sınıfta bulunan üniversiteler, okurken güzel bir yerde staj yada iş yapabilirseniz farkınız ortaya çıkar, eğer bilgisayar mühendisliği kesinse.. sektörün yoğun olduğu şehirleri seçin(bana göre istanbul yada kocaeli)

özeller hakkında bi fikrim yok ama en az 10 15 yıl önce kurulmuş olanları seçin,mezunları bi yere gelmiş size fikir vermiş olsun (:
  • burakos B kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayar kesin bu yuzden dolayi galiba Kocaeli biraz daha ön planimda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazanadamforumda -- 12 Temmuz 2017; 15:4:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende 52bin geldim aynı şekilde üniler arasında çok kararsız kaldım. sanırım bende kocaeli yazacağım
  • Bilgisayar mühendisliği istiyorsanız İstanbul'da okumak sizin için ekstra bir avantaj olacaktır. İstanbuldaki vakıf üniversitelerini düşünün derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.