Şimdi Ara

bilgisayar için ekran yapımı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde bozuk bir cep bilgisayarı var ekranı sağlam
    acaba bunu bilgisayara bağlayıp sıcaklık değerlerini yada winamp bilgilerini yada buna benzer şeyleri görmek için kullanabilirmiyiz
    elektronikten hiç anlamıyorum
    yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squall144 -- 14 Ekim 2007; 16:40:23 >

• çok zor pc ye bağlasan dahi bu ekranı destekleyecek programa ihtiyacın olacak böyle bir program olmadığına göre programıda kendin yazman gerekecek.şu an pc ye bağlanabilen tek renkli ekran 6100 ların ekranı
  • tşk ederim bilgi için...
    bide heves yapmıştım ha ne güzel olur die...
  • sen yinede uğraş araştır iyice önce ekranın modelini seri numarasını fln öğren ordan nasıl çalıştığını bulursun hangi bağlantı nereye giriyo ne işe yarıyor fln sonra daha derinlere inersin belli olmaz hem öğrenirsinde bu sayede. Elektronikten anlayan kişilerle bilgi alışverişi yaparsın.
  • çok zor..hele senin gibi hiç anlamayan biri için.
    Alınma..
  • renkli ekranlar için özel sürücü kart hazırlanması gerek ki ben dandik cep telefonu için o devreyi çok zor buldum bunun daha da zor olacağına inanıyorum..
    diyelim ki o devreyi bulduk bu sefer malzemeleri Türkiye imkânlarında bulmak da ayrı dert..
    oldu ya yurtdışından getirttik tanıdıklar vasıtlarıyla diyelim bu sefer en baba sorun çıkıyor karşımıza:
    yazılım..
    Ben daha bu tarz lcdler için program yazacak birini tanımadım hayatımda..
    japonlar belki..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.