Şimdi Ara

Bilgisayar iadesi koşulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araştırmadan Buradaki bilgisayarı aldım. Turbox işlemci 1. nesil işlemciymiş. Ürünü aldım denedim hızı idare eder durumdaydı. Ofis programı yükledim ssd si var gayet hızlı çalıştı. Photoshop 1.6 veya camtasia studio 8 de aynı şekilde. Hız olarak çok fena değil ama 300 farkla 4. nesil işlemcili buldum Bu linktekini. Ürünü açıp içine ofis yüklediğim için teknik rapor falan gerekli dedi hepsiburada müşteri temsilcisi. Ürünün tekrar satıma hazır olması lazımmış. Hiçbirşey yapmadım nerdeyse ofiside geri silebilirim yani. Ayrıca öndeki portlardan 2 si hatalı. Kutunun içinden 1 tane wifi usb si çıktı. Onu öne takıyorum çok fazla ısınıyor arkada sıkıntı çıkmıyor. Ayrıca telefondan 3gb lik ofis rarını atarken, ön porta taktığımda çıkıp çıkıp duruyordu. İade ederken ben bunu nasıl iade etmeliyim sizce en kısa sürede paramı geri alabilmek için ? Ofis programınıda silip bilgisayarı ilk aldığım haline getirip ürünün paketi açıldı fakat kullanılmadı desem ? (Koruyucu köpüğün ucundan ufak bir parça koptu onuda geri yapıştırabilirim.) Hiç açıladımı diyeyim, açıldı fakat vazgeçtim gibi bir şey mi demeliyim. Yoksa port sorunundan bahsedip iade mi isteyeyim (son seçenekte garantiye gönderilip yenisinin gönderilme ihtimalide var bende bunu istemiyorum.)

Not: Öneriniz varsa alabilirim 2500 2800 arası sıfır ofis bilgisayarı

• ön portlar hatalı kullanıma uygun değil de , yeni nesil buldum deme itiraz eterler.

• 14 gün içinde koşulsuz yasal iade hakkımı kullanmak istiyorum de ve para iadesini iste.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.