Şimdi Ara

Bilgisayar 'da tüm programlar çalışıyor, ama muhasebe programı çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar 'da tüm programlar çalışıyor, ama muhasebe programı çalışmıyor.
    Bilgisayar yaklaşık bir ay hiç kullanılmadı. Daha sonrasında bilgisayarı açtım. Her program çalışıyor. Fakat muhasebe programının masaüstü kısayolunu tıkladığımda, bir ekran geliyor ve simsiyah. İşte bu ekranda
    --kullanıcı ismi
    --parola falan olması gerekiyor. Ama hiçbirşey yok. Yapabileceğim bir şey var mı? Sorun ya da çözüm nedir?

• bilgisayarın sistem tarihi doğrumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: clarion

bilgisayarın sistem tarihi doğrumu ?

Sistem tarihi dediğin; sağ alt köşedeki saat ve tarih ise: Evet doğru.
    Ms dos tan baktım. date komutu ile o tarihte doğru. Ama kastettiğin başka bir şey mi?
    Orijinal vista starter yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaptan363 -- 14 Aralık 2011; 9:18:03 >
  • Ondan bahsettim...Bu muhasebe programları genelde DOS tabanlı çalışırlar, size yanlış bir şey yaptırmakta istemem. Malum içeride hassas bilgiler vardır.

Sistem geri yükleme ile bilgisayarın sağlam çalıştığı bir tarihe dönmeyi deneyin ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Ondan bahsettim...Bu muhasebe programları genelde DOS tabanlı çalışırlar, size yanlış bir şey yaptırmakta istemem. Malum içeride hassas bilgiler vardır.

Sistem geri yükleme ile bilgisayarın sağlam çalıştığı bir tarihe dönmeyi deneyin ?

Tşk. Bende aynı şeyi düşündüm. Dos tabanlı doğrudur. Tmm. Sistem geri yükleme ile inşallah çalışır. Yedek alıyorum flash diske ama ne kadar güvenilir yedek onu da bilmiyorum.
    Hiç yapmadım ama dh de bir araştırayım geri yükleme nasıl yapılır diye? Olur inşallah. Tşk
  • quote:

Ondan bahsettim...Bu muhasebe programları genelde DOS tabanlı çalışırlar, size yanlış bir şey yaptırmakta istemem. Malum içeride hassas bilgiler vardır.

Sistem geri yükleme ile olmadı. Kısmet. Ayrıca üstüne üstlük bir de yazıcı bozuldu. Açma kapama düğmesine basıyoruz hiç bir şey olmuyor yazıcıda. varsa başka önerebileceğin basit bir şeyler yazabilirsin. tŞk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.