Şimdi Ara

Bilgisayar Atığı toplayan şirket? - İstanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
1
Favori
210
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Diğer dahili bileşenler >> Bilgisayar Atığı toplayan şirket? - İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    120 Mesaj
    Arkadaşlar, UPS im arızalandı, tamiri de yeni almakla aynı fiyat fakat UPS i olduğu gibi
    çöpe atmak istemiyorum doğaya vereceğim zarardan dolayı. Kadıköyde belediye evden
    topluyor diye biliyorum, Elektrikli Elektronik Ekipman Atıkların (AEEE) Yönetimi diyorlar,
    ama ben Halkalı da oturuyorum.

Bildiğiniz bir şirket varmıdır acaba bu hizmeti veren?

|
    |

i5 750 2.6 Ghz 4 core / ECS P55H-A BLACK SERIES / 2X ATI RADEON HD5670 1GB DDR RAM CROSSFIRED / LG W2261 HDMI FULL HD MONITOR / 2X2GB KINGSTON RAM / 500GB SEAGATE 7200rpm HARDDISK / SEAGATE GOFLEX 2TB USB HARDDISK / LOGITECH X560 5+1 SURROUND SYSTEM
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Late up.. UPS halen atılmadı ama DH Topluluğunda doğa koruması sınıfta mı kaldı ne?
    |
    |

i5 750 2.6 Ghz 4 core / ECS P55H-A BLACK SERIES / 2X ATI RADEON HD5670 1GB DDR RAM CROSSFIRED / LG W2261 HDMI FULL HD MONITOR / 2X2GB KINGSTON RAM / 500GB SEAGATE 7200rpm HARDDISK / SEAGATE GOFLEX 2TB USB HARDDISK / LOGITECH X560 5+1 SURROUND SYSTEM
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Aynı şekilde hem CD ler hem de bilgisayar parçaları için atık toplama hizmeti veren (İzmir ve İst de)kurum varsa paylaşın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonymm -- 1 Kasım 2013; 18:24:50 >
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.