Şimdi Ara

Bilgisayar alımında taksit sayısı 6 aydan 12 aya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
8.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu istikrar ne menem bir şeymiş yahu, yerinde durmuyor yumurcak.
  • Mantıklı bi hamle olmuş malum fiyatlar uçuşta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar borçlandım ki, taksitlendirebileceğim bir kredi kartım da kalmadı artık. Senetle desen hayatta pc alınmaz. Toplu para şart. Zalımsın Dünya!

• İç talep yerlerde sürünmekte. Resesyonu dibine kadar yaşıyoruz artık. haftaya enflasyon ile birlikte şubat ayı verileri açıklanacak.

Durum demek ki kurtarmıyor, 12 de yetmeyecek bu gidişle. Frene toplum basmış durumda.
  • Babasının hayrına 12 taksit tapacak banka var mı?
    Vade farkı olmadan en fazla 3 taksit yaparlar,
    Geri kalanına vade farkı bindirrler

• Güzel olmuş.simdi de bilgisayalardaki fiyatları düşürmek sıradaki gelişme. Bekliyorum ömrüm yeterse

• 6 aya 400 lira vade koyan siteler 12 ay olunca bin tl koyar heralde üzerine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye sadece bilgisayar acaba???

• bu ülkede teknolojik ürün namına hiçbirşey alınmaz hele ki asgari ücret alan biriysen yurtdışında ki adam 1000-1200 euro maaş alır 1080 i alır üstüne mobo ram alır ya da 600 küsür euroya gider en baba f/p telefonu alır mesela op6t ama sen bi maaşına iyi bir telefonu geçtim ekran kartı bile alamazsın kimse ülkede ki olmayan refah seviyesinden bahsetmesin üretmeden tüketmeye o kadar alışmışız ki petrol zengini araplardan tek farkımız onlarda ki kadar petrolün ülkeden çıkmaması kur bu saatten sonra zaten düşmez millet zaten borç batağında kredidir şudur budur ölmüşüzde ağlayanamız yok

• Baktılar kimse almıyor arttır taksitleri

• Seçim üstü...

• 5000 tl'lik bilgisayar 10.000 tl olmuş değil 12 - 24 taksit yapsan ne yazar

Aslında bu hamleler iç piyasayı canlandırma için yapılan hamleler ama fiyatlar bu kadar yükselmişken kimse bunu yemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berringer -- 26 Şubat 2019; 15:7:11 >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    dhye özeldir
  • Evil Frog kullanıcısına yanıt
    Bizimle kıyasladığınız ülkelerin hepsi bizden kat kat zengin olduğundan bahsettiğiniz durum gayet doğal. Samsung, apple, google, volkswagen vb. firmaları olan ülkeleri veya petrol zengini olan ülkeleri bizimle kıyaslamanız ne kadar mantıklı acaba? Bizde hangi firma bunlardan birinin çeyreği kadar ülkemize katkı yapıyor? Bu durumları göz önüne aldığımızda yurt dışında asgari ücret alan birinin durumunun, bizim ülkemizde asgari ücret alan birinin durumundan daha iyi olması gayet doğal değil mi? Toplumumuz bu zihniyette olduğu müddetçe de bu durum değişmez. Sızlanmaya gelince herkes meydanda, iş icraata gelince "ben ne yapabilirim ki?". Allah'a şükür atalarımız bizim şuan düşündüğümüz gibi düşünmemişler, şartlar ne kadar kötü olursa olsun pes etmeyip mücadele edip ülkeyi kurtarmışlar. Peki bugün "ölmüşüz ağlayanımız yok" diye ağlayacağımıza bu durumu değiştirmek için bir şeyler yapmaya gayret etmemiz gerekmez mi?

• Cidden vade farkı koymadan satarlarsa çok güzel olur.

• Son 16 yılda taksit sınırlamaları zilyon defa değişti. Yükselt düşür yükselt düşür yükselt düşür.

• İ3 laptoplar bile 2000 i geçmiş,isterse 50 taksit yapsın işe yaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    i3 de artık word excelle kullananlara yarar bızlere degıl
  • YoYoxP kullanıcısına yanıt
    Kime söylüyorsun bunları dostum. Parmaklarına yazık yazma boşuna.Bunlar katiyen Eğitilmezler

• Almayın arkadaşlar. Bu kan emicilerin burnunu yere sürtmezseniz, daha çok darbe yeriz bunlardan. Ülkesini ve kendini düşünen alışveriş yapmaz, elindekiyle yetinir bu zamanda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.