Şimdi Ara

Bilgisayar alımında taksit sayısı 6 aydan 12 aya çıktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
8.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu bilgisayar fiyatlarına bakınca sövesim geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben peşin alıyorum taksit ile falan işim olmaz peşin paramı veririm paşa paşa kullanırım.
    Erkek adam peşin alır taksit yapmaz
  • Taksit sayısı arttı diye sevinmesin kimse, fiyatlarda birlikte artıyor. ''YEMEDİK''
  • 3 bin tl ustu televizyonlarda taksit artmasi olurmu bilgisi olan varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peşin alan için Bir yıla anca bilgisayar tamamlanır dönemindeyiz.

• 24 taksitte olsa almıcam. 10 bini bankaya yatırırım. 5 yıla 20 bin olur. Bilgisayar alınca 5 yıl sonra çöp oluyor nasıl olsa. Eskilerle gittiği yere kadar devam.
  • her taksit dış borca katkıdır. taksitle ürün alıp kimse dış borç arttı demesin. taksitler sıfırlanmalı bence. kapitasilt sistem önce borca sok sonra zorla çalıştır.

• daha rahat geniş zamanlarda borçlanın demek oluyor sanırım.
  • Vergi ya da kur düşecek taksitin anlamı yok.
    Bunlar kuru düşüremez.
    Vergiyi de düşürmezler gelecek karanlık abiler.
    3 senelik mosnter var götü başı dağıttı ama kullanmaya devam yenileme şansımız yok.
    Az değil direkt yok.

• Valla ne yalan söliyim ben sevindim. Benim ekmek teknem bilgisayar bu fiyat ve taksitlerle yenileme zamanı geldiği halde kara kara düşünüyordum. ayda 500 Tl gibi bir fiyata düşürürsem alacaklarımı mesleğimi düzgün bir şekilde sürdürebilirim. Telefon tablet çok önemli değil ama bilgisayarla içerik üretip hem kazanıyor hem de kazandırıyorsun en baştan böyle olmalıydı.

• almayın arkadaslar seve seve fiyatlarıda dusurecekler tksıtı24 aya da cıkaracaklar bu kadar basıt
  • pc de ne ya alla allah
    bu devirde pc kullanan mı kalmış
  • 12 taksit olsa ne olacak onu anlamadım. Bakıyorum 3 taksitten sonra bütün kartlara ciddi faiz biniyor. Onu ödedikten sonra ek hesaptan ya da kredi çekip öyle öderim.

• Dolar 3.5tan 7ye cikti "sattigimizi yerine nasil koyacagiz" dendi aninda zam geldi.
    Dolar 7den 5.3e indi "7den aldik 5.3e niye satalim" dendi.
    Ticaretteki risk saticidan alicinin tepesine bindi.
    Simdi de taksit sayisi artti.
    Telefona taksit yok ama telefon kredisine taksit var.
    Insan sadece bu son cumleyi dusunup "ne oluyor" demiyorsa cirpinmanin manasi yok. Yorulmayin arkadaslar. Keyfinize bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehawk -- 28 Şubat 2019; 18:24:5 >
  • Vade farksız 12 taksit yapan firma varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gultek2000 kullanıcısına yanıt
    bulursan ıslık çal. şaka bir yana , hakikaten bize de haber ver öyle bulursan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali9949

almayın arkadaslar seve seve fiyatlarıda dusurecekler tksıtı24 aya da cıkaracaklar bu kadar basıt
    aa olur mu almasalar çatlarlar. Yabancı twitch yayıncılarına bakıyorum adamlarda 1060 falan var. Bizimkilere bakıyorum 10 kişi izlenen adamda dahi 1080 var. Bilmem kaç taksitle almak zengin hissettiriyor arkadaşları. Bizim insanımız hakediyor bu fiyatları.
  • Bilgisayar 80 ay taksit olmalı.
  • Vade farkı almadan taksit yapan hiçbir kart kalmadı zaten. Eskiden beri bonus kullanırım, taksit sınırlaması, 9 ay taksit falan gibi olaylar gelmeden önce yani 1-2 yıl önce ne alırsam alayım vade farksız 12 taksit uygulatabiliyordum. Şimdi ise 2-3 taksit sonrası çok zor, hepsi vade farkı koyuyor. Bu şartlar altında 5 bin tl'lik bilgisayarı 12 taksitle aldığımda neredeysey 6 bin tl oluyor, ben bir cazibe göremedim.
  • Bu taksit düşmanlarını da anlayamıyorum ha. Yahu kardeşim, var mı bu devirde bir bilgisayar alıp 5-6 bin tl tiko maaşından kenara koyup verebilecek ve o ayı rahat geçirebilecek? Sizin beyaz eşya fiyatlarından haberiniz var mı? Bir çamaşır makinesi 2500, bulaşık makinesi 2000, buzdolabı 3500 lira. Nasıl alacaksın bunların bir tanesini bile bir ayda rahat ede ede? Bizim ekonomik durumumuz yıllardır taksitle almaya uygun ve biz de buna göre ayarlar olmuşuz kendimizi. Ben kendisini sıkıntıya sokmadan, krediborçlarını tamamında kapatan birisi olarak bunu olumlu görüyorum, safi karşı olmanın hiçbir faydası, yapıcı tarafı yok.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.