Şimdi Ara

Bilgisayar Alacam Yardım edin!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, birkaç sorum olacak (en altta)
     Bugün vatana gittim PC almak için neyse gittim bana bir sürü seçenek sundu bitanesini beğendim içeriği şuydu AMD Ryzen 5 5500 + RTX 4060 dedimki iyi ama işlemciyi Ryzen 5 5600 yapamaz miyız dedi ki yok 2-3 defa daha sordum başka birine sordu dedi olmaz ayrıca adam dedi ki Ryzen 5 5600 alsan mecbur sıvı soğutma almak zorumdasın dedimki yanlış olmasam kış ayında Ryzen 5 5600 stok fan yeterli dedi hayır neyse bende o sistemden vazgeçtim
    Sonra dedim başka sisteminiz yok mu dedi ki var dedim nasıl dedi ki dedi Ryzen 5 5500+RTX 4060 Ti dedi 25000TL dedimki abi bu fiyata Ryzen 5 5600 var dedimki toplama yapsak ne olur sonra topladık 30k çıktı sonra dedim Intel yok mu güzel bir sistem gösterdi beyendimde şöyleydi içeriği i5-13400F + Zotac RTX 4060 fiyatı 25000TL sonra aynı zamanda babam da yanımda ne diyeceğimi bilmiyordum(heyecandan dolayı) sonra dedim tamam bu sistemi istiyorum bu arada ben gamingenden R5 5600+ASUS RTX 4060 Ti istiyordum babam yüzünden (babam irternetekilerine güvenmiyor ) vatana muhataç kaldım neyse vatandaki sitemin ödeme kısmına geçti babam peşin ödicekti nakit olarak sonra adam dedi en fazla 7K alabiliriz sonra babam dedi kart yanımda değil adam dedi maalesef neyse babamda sinirlendi çıktık sorularım şunler
    Bu vatandaki sistem alınır mı? i5-13400F+RTX 4060 25000TL?
    Zotac markasının soğutması nasıl?
    Gamingen.tr güvenilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Vatandan almayın. Yemiş sizi satıcı, iyi ki de almamışsınız.

Az sabret, bütçeyi ve cihazdan beklentini(çalışacak oyunlar, prorgramlar vs) yaz. Güzel bir sistem çıkartır arkadaşlar.

Hafta sonları da bazı sitelerde hazır sistemlerde indirim filan oluyor. Onlardan da alabilrsiniz.

Konuyu öne çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 29 Aralık 2023; 0:59:6 >
  • Teşekkürler Kral bende zaten gamingen.trden almak istiyordum babam güvenmiyor diye beni zorla vatana götürdü bende zwten vatandan almakta isteksizdim alahtanda almadı gamingen.trde Imola Rtx 4060ti bir sistem var
    İçeriği şöyle;
    Amd ryzen 5 5600
    Asus Rtx 4060ti
    Asus Prime B-550Mk
    Xpg gammix D35 8×2 16Gb ram
    Wd green sn350 500gb m.2ssd
    Xpg Valor air 650w 80+Bronze Rainbow Rgb Mid tower Kasa
    Fiyatı 24.700tl
    Bunu almak istiyorum gaminge.tr güvenmelimiyim yani babamada mahçup olmak istemiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CihatTR C kullanıcısına yanıt

Kağıt üzerinde güzel duran bir sistem. Siteyi bilmiyorum, alış veriş yapanlar sorun olmadığını söylüyorlar.

En fazla depolama ilerde yetmezse arttırırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.