Şimdi Ara

Bilgisayar açılmıyor yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde işlemciye hız aşırtma denedim oldu sonrasında kapattım (anakartın easy oc özelliği) sonra da takıldım bir süre. Garip bir şekilde 5 saat sonrasında pc açılmadı. Power tuşuna basıyorum kasa çalışıyor monitöre görüntü gelmiyor, klavye ışığı yok hiç bir tepki yok. Bir süre kasayı acık bırakıyorum sonra powerdan kapatıyorum kasanın elektriğini kesip tekrar açınca bazen açılıyor. Sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz. Kaç gündür sıkıntı yaşıyorum sleep modda bırakıyorum kapatırken bugün unutup kapattım şu anda açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oc yi devreden çıkardınmı şu anda devredemi
  • Yok devrede değil zaten devreden cıkardıktan sonra yapmadı böyle bir sorun kapandıktan sonra açılmadı

• Beyler sorunum hala devam ediyor 2 saat boyunca acamıyorum pc yi sorun anakartta olabilir mi hddleri değiştirdim bişey farketmedi

• Bir kaç gün sleep mode da açıp kapayıp kullandım. Şu an pc tamamen gitti hiç açılmıyor. Powera bastıgımda kasa içi fanlar ve ışıklar calısıyor. Klavye ve mouse taki ışıklar hiç yanmıyor. Reset tuşu basınca tepki yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.