Şimdi Ara

Bilgisayar açılmaz oldu!:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    E6550 Core2Duo ve Gigabyte Anakart olan bir sistemim var.
    7600GT ekran kartım uzun süredir oyunlarda çizgiler oluşturuyordu. Bugün farkettiğim kadarıyla bir ara sistem reset attı. Bios dan işlemciye girdim 150 derece kadar sıcaklık vardı. Kapattım ve soğumasını bekledim Sonra farkettim ki işlemci fanı düzgün takılmamış ve 2 bacak sıkıştırılmamış. Sanırım temas etmiyordu. Fan bacaklarını anakarta sıkıştırdıktan sonra bir süre sisteme görüntü gelmedi. Fişi çıkarıp bekledikten sonra da şimdi işlemci fanı da ekran kartı fanı da 2 sn çalışıyor sonra duruyor. Bidaha çalışıyor bidaha duruyor. Böyle devam ediyor ve sistem başka tepki vermiyor. Başka bir power denedim aynı sonucu verdi. Sizce sorun nedir? İşlemcide mi? Anakartta mı? Bu arada ekran kartını da değiştirdim yine aynı.:(

• İNTEL için 100 belkide 110 / 120 gider ama 150 derece çok her türlü bileşene zarar vermiş olabilirsin

İL /SEMT in yazmıyorum forumdan teknik bilgisi olan bir arkadaşla yardımlaşman en güvenilir / en iyisi yoksa 20-30 tl ile mahalle arası olmayan / gün boyu 15-17 yaş çocukların net e girip müşteri beklemediği bir yer olmayan PC TAMİR SERVİSNE GİT
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.