Şimdi Ara

Bilgisayar Açılış Ekranı Hatası (Hayatımda Görmedim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk kez karşılaştığım bu problemi nasıl çözemeceğimi bilemiyorum ama şekiller ya ekran karı yada rame işaret ediyor sanki...

http://www.youtube.com/watch?v=N7bwob2oUSA&feature=youtu.be

• Ekran kartı gibi görünüyor. Varsa Onboard deneyin yoksa başka bir ekran kartı takıp deneyin..
  • Dün denedim ekran kartı değil hocam.
  • Merhaba,

Bu sorunun RAM ile alakası yok.

Ekran kartı denemişsin, Clear cmos jumper ile cmos'u sıfırla bakalım, değişim söz konusu olacak mı?

Sorun devam ederse, ekran kartını da denedim diye belirtmişsin, anakart üzerine yoğunlaş, bios sorunu olabilir arkadaşım. Test edebilirsen test ederek anlayabilirsin.
  • pili değştirince düseldi fakat şimdide açıldığı an şu hatayı alıyorum

güvenli modda açınca bluescreen hatası verdiğini söylüyor ve sorunsuz çalışıyor safr modda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esTFyz -- 7 Kasım 2012; 16:20:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biosdan ram ayarlarını kapat diyo galiba.Yada ram ayarlarıyla ilgili bişeyden bahsediyor fotoğrafta.
  • PC Şu anda açıldı ama İşlemci ve RAM'i görmüor ama pc çalışıor haırlara vesile olsun zaten y tuşumuda çocuklar halletmiş bu sıralar problemler ard arda gelior.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esTFyz -- 7 Kasım 2012; 17:14:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.