Şimdi Ara

Bilgi Sarmal TYT Pusula 7li Çözenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
12.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herhangi bir konu görmedim ben çözüyorum ama çözenlerin yorumlarını alabilir miyim?

• Updullah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha çözen yok mu

• Ben çözüyorum hocam sizce bu orta bi deneme mi yoksa kolay mı ?

• Mephobia kullanıcısına yanıt
    İşte bende tam onu sormaya geldim

Kaçıncı denemedesiniz?

• NEDEN ÇÖZEN YOK ARKADAŞIM OHA YANİ O KADAR MI KÖTÜ DENEME
  • Ben çözdüm bu sabah da 7.yi çözecektim ama uyanamadım :(

Türkçeleri bence güzeldi kolay orta ve zor seviyede paragraf soruları vardı

Sosyal çalışmadığım için yorumum sağlıklı olmayabilir ama bazılarında fazla bilgi gerektiriyordu bazıları ise yorum yaparak çıkıyordu. Ne yazık ki bunları düzenli dağıtmamışlar mesela bi denemede felsefeden full çıkarmıştım ama diğerleri genelde 1-max 2 netti

Matematik en iyi olduğum ders bana kolay geldi geo orta seviye gibi 35 netin altına düşmedim

Fende güzel sorular vardı ama genel olarak bana kolay geldi

Hedefim en kötü 25-30 k olmak

Özet: Kötü de değil obaa süper de değil bence ortalama bi deneme almak isteyen alsın zaten piyasada kaç tane deneme var bence hepsini çözmemiz gerekiyor...

• İlk denemeler için almayı düşünüyorum UP
  • Hocam bence türkçesi gayet zor yani koydukları paragraflar falan uzun ve hani çelişkide bırakıyor bazen matematik için seninle aynı düşünüyorum yeni tipte sorular var ama hani orta seviye gibi katlamalara yer vermişler her denemede sosyal bilgi çok var yani her deneme neredeyse 3 4 tane bilgi sorusu geliyor bende o ham bilgiler olmadığı için zor geliyor o 3 4 soru 3. Denemede 3 yanlış vardı hepsi bilgi sorusu sosyalden mesela boşta bırakmıyorum yani onlardan da yorum yapmaya çalışıyorum:D senin dışında da çözen başka kimse yok herhalde

• Feni kolay zaten o su götürmez bir gerçek

• Hocam ben 4. yü çözdüm dün akşam, bilgi sarmalın türkçesi gerçekten çok kaliteli diğer denemeleri çözüp karşılaştırabilirsin farkı, matematik orta ve bi tık üstü bazı problemler cidden kaliteliydi 3-4 defa okudum bazılarıysa kolaydı.Sosyali fene göre zor yapmışlar bilgiyi kullanabilme tarzında sorular çıkmış hep, sonuç olarak kaliteli bi yayın kaliteli denemeler bana göre.

Seninle aynı düşünüyorum bende 10 dk önce 4.yü bitirdim ve hani türkçesi gerçekten iyi sosyalinin bilgi ağırlıklı olması beni çok üzüyor ama:( eksiklerimi kapatmam lazım

• koskoca forumda 3 kişi çözmüş olamaz şu denemeyi updullah
  • Ben 4 denemesini çözdüm Türkçe güzel MF olduğum için sosyale pek birşey diyemem ama sosyal bilgi ve yorum odaklı matematik bence kötü problemleri kısa ve bazı sorular gereksiz 3 denemede bi sorudada hata vardı fen fizik hariç güzel

• UP DOWN AHAHAHA
  • marmaradishastası kullanıcısına yanıt
    Ağlamaaaaa :d

• ilkini çözmüştüm kötü değil güzel deneme tabi fenden 7 yanlış yaptım orası ayrı kolaydı ama 7 yanlış yaptık soruları küçük görmemek lazım
  • Khalesii kullanıcısına yanıt
    zirvedeyim cnm sesin gelmiyo
  • UPLA BENİ SCOTTY
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.