Şimdi Ara

Bilerek Besleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunumuza bir tane shaco geldi.Mide gitti oyun başında ölüp ölüp durdu.Sebebi geçen oyunlarda 25-0 oynuyormuş kaybediyormuş, şimdi de ben feedleyim siz kaybedin dedi.10 dk boyunca kesintisiz mide gidip gidip öldü.En sonunda skoru 0-25 gibi birşeydi. Bizde open verdik yapacak bir şey yoktu.Adam plat 3 .Ve rank maçıydı bu.Muhtemelen bizim takım komple reportladı , karşıda öyle.Ceza yiyecek midir?

Takımda seride olanlar falan da vardı böyle insanlar niye anlamak güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 21 Mayıs 2017; 9:38:15 >

• Şu oyunda kaybetmeninde olduğunu halen anlamayan çoluk çocuk zihniyetinde ki insanlar işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyecektir.Bir kere karşıda gelmisti flamer bir tip.rakip takim zaten reportladi bizde reportlayinca bir kaç dk sonra direk bildirim gelmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Yiyecektir.Bir kere karşıda gelmisti flamer bir tip.rakip takim zaten reportladi bizde reportlayinca bir kaç dk sonra direk bildirim gelmişti

Hala bildirim gelmedi çok garip
  • Shaco varken çıkamlıydın senin suçun feedlemesede lose olur
  • Bilerek Beslemeden reportlarsanız küfürden ceza alır. Sistem o kadar dandikki
  • quote:

Yiyecektir.Bir kere karşıda gelmisti flamer bir tip.rakip takim zaten reportladi bizde reportlayinca bir kaç dk sonra direk bildirim gelmişti

Hayir yemeyecektir. Flamele feed ayni sey degil. Feederlar zaten ban yemiyorlar bi de bunu 1 mac yaptiysa kotu macidir diyip banlamazlar. Hic feedledi diye ban yiyen gordunuz mu?

• MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşla yedim , 0/30 a yakindi ikimizin skoru da . İkimiz de ayni anda 14 gun yedik ama 2 maç ust uste yapmistik bunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MachinaeSupremacy

quote:

Hayir yemeyecektir. Flamele feed ayni sey degil. Feederlar zaten ban yemiyorlar bi de bunu 1 mac yaptiysa kotu macidir diyip banlamazlar. Hic feedledi diye ban yiyen gordunuz mu?

Ben 14 gün yedim şu reise özenmiştim zamanında reisin rekoru kıramadan banlamışlardı

Bilerek Besleme

• bilerek feedlersen ve 5-6 report yersen 14 gün banlanıyorsun ben de yemiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.