Şimdi Ara

Big Apple (orijinalmarka) firmasının sahtekarlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada.com üzerinden Big Apple yani orijinalmarka firmasından Columbia Alpine Action Oh Kadın Mont siparişini 7.11.2020 vermiştim. Bu firma beni 10 gün beklettikten sonra hepsiburada.com tarafından “ Ürünü temin edemedik siparişiniz iptal edilmiştir.” diye bana mail attılar. 7-9 tarihleri arasında Metro Gross AVM aynı ürünü 1300 TL alma imkânım varken ben hepsiburada.com aracılığıyla bu firmadan sadece 100 TL ucuz diye tercih ettim. O günlerde 1200-1400 TL bandında o ürünü alabiliyorken bu sahtekâr firmaya güvenip almadım. İndirim günleri de bittiği için bu dolandırıcı firma beni mağdur etti. Şu an almaya kalksam 1800 tl aşağı bir fiyatta satılmıyor. Bu firma ile ilgili şikâyetleri okuduğuma bakılırsa hep sahte ürün satıyormuş. Hepsiburada böyle firmalarla niye çalışıyor anlamıyorum. Bir de beni mağdur eden bu firma hakkında hepsiburada.com da niye yorum yazamıyorum onu anlamıyorum. Mağdur olmamanız için başımdan geçenleri yazdım. Umarım bu tür sahtekar firmalar bir an önce batarlar…

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.