Şimdi Ara

Bid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim eski silahımı satmıştım 475k koymuştum boyout ama 200kya gitmiş item acaba bid ile mi aldılar? Ben teklif verince biz kabul edersek alabiliyorlar sanıyordum.

• Teklif kabul etme falan yok, en yüksek teklif kaç ise ona gider item. Yapabileceğin bir şey yok, başlangıc teklifini yüksek tutabilirsin.
  • Wowdaki gibi canın isteyince iptal etme özelliği olmaması güzel olmuş gerçekten. Eğer gerçekten değerli bir şey ise isterse 10 golda koyun o illa değerini buluyor. 5000 bin ile bidleyip 700 binlere çıkan çok item gördüm. Hatta çok ucuz bir bid ile koyulmuşsa 2356 ile konmuş mesela ama o itemler 2 milyona satılıyor olsun. Bid verseniz bile o kadar çok bid veren oluyor ki siz en son verilen bid rakamını bile yakalayamayabiliyorsunuz. Bir de diyelim buyout çok düşük olan itemler var ve hemen buyout ile almak isteseniz bile sizden önce birileri alıyor. Yani saniyelerle yarışıyoruz aslında. Sayfayı yenilediğinizde sold yazısını çok gördüm o şekilde.
  • 2.2m luk muhteşem bir chest'i bid ile alacağım derken son 2 dk da 4,8m 'a çıkınca gülesi geliyor insanın
  • Cevaplarınız için teşekkürler :) Peki mesela goldumuz geri geliyor bid verdikten sonra onu geri stashımıza atarsak itemi yine de alabilir miyiz?
  • Gold geri geliyorsa zaten seni alt etmişler demektir. (Ben mi anlamadım acaba soruyu?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: msicak
    Wowdaki gibi canın isteyince iptal etme özelliği olmaması güzel olmuş gerçekten.

1.0.3'le beraber geliyor

Açıkçası iptal etmeme, dediğiniz şekilde güzel olsada, teklif verdikten sonra elime daha iyi bir item geçtiğinde tek yapabildiğim beklemekti. Bakış açısına göre değişiyor yani ama bakalım ne gibi etkileri olucak.
  • teklif verilen itemi geri çekememen lazım yoksa çok kötü olur. suistimal edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Failimechul

Gold geri geliyorsa zaten seni alt etmişler demektir. (Ben mi anlamadım acaba soruyu?)

Evet anlamadınız galiba mesela teklif verdikten sonra hani mesela item satınca gold geliyor o bölümden verdiğimiz gold miktarı geri geliyor onu geri alabiliyoruz stashımıza benim sorduğum mesela itemin günü bitti ben verdim en yüksek teklifi o gold inventoryden gider mi yine geri aldığımız halde yani goldu geri üstümüze alırsak sorun olur mu itemi alırken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChenZhen

quote:

Gold geri geliyorsa zaten seni alt etmişler demektir. (Ben mi anlamadım acaba soruyu?)

Evet anlamadınız galiba mesela teklif verdikten sonra hani mesela item satınca gold geliyor o bölümden verdiğimiz gold miktarı geri geliyor onu geri alabiliyoruz stashımıza benim sorduğum mesela itemin günü bitti ben verdim en yüksek teklifi o gold inventoryden gider mi yine geri aldığımız halde yani goldu geri üstümüze alırsak sorun olur mu itemi alırken?

Araya bir iki tane nokta, virgül koysan anlaşılacak da, ne dediğin belli değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChenZhen

quote:

Ha?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse ben anlatamadım galiba :) yine de teşekkürler cevaplarınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.