Şimdi Ara

Bıçak takaslı 144 Hz Monitör istiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bıçak yukarda görüldüğü gibidir opskins gibi sitelerde 350-400 dolar arasında satılmaktadır, ben ise monitörle takas düşünüyorum (monitör sıfır olmalı ve asus, benq ilk tercihimdir) veya nakit almak isteyen olursa 1300TL'ye satıyorum.Detaylı görüşmek isteyen pm veya steamdan iletişime geçebilir. iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AURORA-07 -- 5 Kasım 2016; 9:34:56 >

• monitör nasıl sıfır olacak hacı alan adam kutuyu açmadan sana mı yolluyacak maydonoz olma sebebim 2nci el var ondan
  • Fat Tony kullanıcısına yanıt
    2.el istemiyorum dostum, alan arkadaş gameekstra gibi sitelerden alacak olursa adres benim adresim olur v.s halledilir illaki :D kredi kartım olsa kendim alacağımda çıkışmadığı için bıçağımı satıp almayı planlıyorum.. Varsa koca yürekli 1000 liralık harcama yapabilen aylık 250-250 veriyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AURORA-07 -- 5 Kasım 2016; 9:48:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURORA-07

2.el istemiyorum dostum, alan arkadaş gameekstra gibi sitelerden alacak olursa adres benim adresim olur v.s halledilir illaki :D kredi kartım olsa kendim alacağımda çıkışmadığı için bıçağımı satıp almayı planlıyorum.. Varsa koca yürekli 1000 liralık harcama yapabilen aylık 250-250 veriyim

Yardımcı Olundu. Hayırlı Olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JacquesC kullanıcısına yanıt
    Poyraz arkadaşım sağolsun yardımcı olarak tek çekim çekti aylık 250 250 ödeyeceğim, insanlık ölmemiş bugün onu anladım.. çok teşekkürler KONU KİLİT.
  • şuan baya açıklayıcı oldu zaten almışın hayırlı olsun hacı
  • monitör elime ulaşmış bulunmaktadır,Poyraz @jacquesc 'a çok teşekkür ederim ♥

Bıçak takaslı 144 Hz Monitör istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AURORA-07 -- 8 Kasım 2016; 14:35:16 >
  • AURORA-07 kullanıcısına yanıt
    Ben de ben dee :(
    Güzel monitör hayırlı olsun. Her yerine bak hocam ölü pixel veya panel arızası olabilir. Ben 3 gün sonra anladım sadece lacivert ekranda gözüken çizgi vardı boydan boya garantiden değişim olmuştu.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Akşam 7gibi evde olacağım eğer yardımcı olursan hayır demem

Ekle steamden hocam renk profili falan ayarlamayı gösteririm. 120hz lightboost kullanıyorum onunda yapılışını anlatırım.
    Sen ekle istersen imzada mevcut şuan işyerinde mobilden yazıyorum, dediklerini yapalım

Akşam hallederiz hocam bende işteyim 7 gibi evde olurum.

Hayırlı Günlerde Kullan :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.