Şimdi Ara

Bi parmağımda 4 çizgi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
13.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler herkesin parmağında 3 tane olmasına rağmen benim sağ elimin bir parmağında 4 tane çizgi var.Kendimden çok korkuyorum inmiyim cinmiyim neyim
    No ss no güvencilere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZenciPriapus -- 3 Mayıs 2013; 17:39:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Parmakta 4 Çizgi: Anlamı ve İlişkili Durumlar

Bir parmağınızda 4 çizgi olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Bu çizgiler, parmaklarda görülen doğal kıvrımlardır ve genellikle serçe parmakta daha belirgindir.

Serçe parmağındaki 4 çizgi, genellikle dört boğum olarak adlandırılır. Bu çizgiler, parmaklarınızı bükerken oluşan kıvrımların sonucudur. Dört boğumun varlığı, parmaklarınızı hareket ettirmenize ve nesneleri tutmanıza yardımcı olan normal bir anatomik özelliktir.

Bazı durumlarda, parmakta 4 çizginin belirgin olması, belirli sağlık durumlarıyla ilişkilendirilebilir. Örneğin, bazı romatizmal hastalıklar, parmaklarda şişme ve kıvrımların daha belirgin hale gelmesine neden olabilir. Ancak, çoğu durumda, parmakta 4 çizginin varlığı herhangi bir tıbbi sorunla ilişkili değildir.

"Serçe parmakta 4 çizgi ne demek?" veya "Parmakta 4 çizgi ne demek?" gibi sorularla karşılaşıyorsanız, genellikle bu çizgilerin normal bir anatomik özellik olduğunu ve herhangi bir sağlık sorununu göstermediğini bilmelisiniz. Bununla birlikte, çizgilerin belirginliğinde ani bir değişiklik veya ağrı gibi diğer semptomlar yaşarsanız, tıbbi tavsiye almak için bir sağlık uzmanına başvurmanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • no ss no güven
  • Resim koycamda elimi sabit tutamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Resim koycamda elimi sabit tutamıyorum

• quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanlue

• quote:

Yazı nasıl yazıyon lan o zaman artist.
  • Fotoğrafı çekerken sabit tutamıyorum yani

• benimde yüzük parmaklarım öyle
  • No ss no güvencilere:
    http://imgim.com/8520incif1689639.jpg

• quote:

Evet beyler herkesin parmağında 3 tane olmasına rağmen benim sağ elimin bir parmağında 4 tane çizgi var.Kendimden çok korkuyorum inmiyim cinmiyim neyim

Bizim mahallede bir abi vardı sağ elinin bir parmağında 4 tane çizgi vardı 2010'dan beri kayıp...
  • Kedidir o kedi

• Mutant beyler
  • Herkeste 4 tane var seninkinin aralığı fazla sadece
  • Sen seçilmiş kişisin.
  • o sadece hareket eden bölümlerde olduğunu biliyordum İbretlik bi elin varmış kardeş güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

o sadece hareket eden bölümlerde olduğunu biliyordum İbretlik bi elin varmış kardeş güle güle kullan.

Sağol kardeş

• o da bir şey mi bizim akrabanın bir elinde 6 parmağı vardı en son ameliyatla kestirmiş diye duydum

• o nasıl oluyo lan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.