Şimdi Ara

bi önerim olucak matadorlara özellikle !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda serverler ayrı ayrı şekilde olsa ve herkez istediğine daha kolay ulaşsa forumda düzeni sağlamazmı acaba? arkdaşlar siz ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum yorum yaparsanız sevinirim....

• bence yanlış çünkü genelde açılan konular geneli ilgilendiren konular. tek tek serverları değil. zaten herhangi bir serverla ilgili bişey yazacak olan başlığa edana manes vs. die belirtiyo. bence böyle daha iyi. mesela ben priest hakkında bilgi isterken sadece edana ile ilgili oyunculara ulaşacağıma bütün oyunculara ulaşıp daha sağlıklı bilgi alabilirim.
  • geneli ilğilendiren konular olabilir ama serverler ayrılmış bi durumda olsa zaman kaybını önler diye düşündüğüm için böle bi konu açma gereği duydum çünkü dün gezdiğim bi forumda serverler ayrı bi durumda item almak yada char satın almak istediğim server ismine girdiğimde o serverde ne olup bittiğini direk görüyorum ve diger serverlerle hiç dokunmadan isteğime ulaştım bence derli toplu bi forum olur bu yapılırsa tabi benim bu forumu tercih etmeemin sebebide konulara yazan kişilerin bilğilerin doğruluğuna inandığım içindir genel konular gene olsun ama bence göze hoş gelen derli toplu bi dorum olmasını çok isterim değişim ve yenilik shard
  • matador derken?
  • forumla ilğilenen ve değişiklik yapabilecek kişiler
  • moderatör olmasın
  • ha o dediğinden
  • benim yazdığım kelime hatalarını bırakıp konuyla ilğili konuşsak tartışsan diyorum
  • hayır oyle cok daha kotu olur bence boyle daha guzel
  • işte bi örnek sunayım sizlere
  • ilkinde dosya bozuk olabilir.

bi önerim olucak matadorlara özellikle !
  • quote:

Orjinalden alıntı: knight_bagımlısı

moderatör olmasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.