Şimdi Ara

bi MSN sorunu... Lütfen yardım edin arkadaşlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bende MSN 7.5 yüklü fakat sign in diyince bi hata verio, resimdeki gibi... firewall yüklüydü eskiden avg, fakat şu anda yok bilgisayarımda sildim.... ayrıca windows um da service pack 1...

acaba MSN imi tekrar nasıl eski haline getirip de açabilirim??

Hepinize Mutlu Yıllar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scout_fearless_Sunet -- 31 Aralık 2005 20:33:28 >

• Buradaki mesajda dendiği gibi firewall programın internete girmesini engelliyor. Şimdi yapman gereken tüm firewall programlarını iptal etmektir. Eğer hala olmuyorsa firewall dan msn messenger'a izin ver.

Eğer bunlar da olmazsa bir msn'i sil tekrar yükle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şirinler Ülkesi -- 31 Aralık 2005 19:58:11 >
  • işte dediğim gibi "şirinler ülkesi"

format atmıştım bilgisayara, daha sonra da avg yükledim ve bi süre sonra sildim msn açılmadığı için...

ama boşuna sildim galiba ya yine de açılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scout_fearless_Sunet -- 31 Aralık 2005 20:02:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: scout_fearless_Sunet

işte dediğim gibi "şirinler ülkesi"

format atmıştım bilgisayara, daha sonra da avg yükledim ve bi süre sonra sildim msn açılmadığı için...

ama hala yine de açılmadı yaaa

Service Pack 2 mi kullanıyorsun bilgisayarında ? Eğer kullanıyorsan bundan izin çıkarttırman lazım messenger için. Yani resimdeki hata bunu belirtiyor.

• ewet ya olabilir service pack 2 kullanıyorum. formattan sonra bunu yükledim. peki nasıl izin çıkartabilirim acaba??
  • Denetim Masasına giriyorsun. Buradan Güvenlik Merkezi. Buradan ise aşağıda bulunan Windows Firewall bölümüne gel. Buraya gelince ise yeni bir pencere açılacak. Buradan 2. sekmeye geleceksin. Burada msn messenger seçili olmalıdır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi yıllar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şirinler Ülkesi

Denetim Masasına giriyorsun. Buradan Güvenlik Merkezi. Buradan ise aşağıda bulunan Windows Firewall bölümüne gel. Buraya gelince ise yeni bir pencere açılacak. Buradan 2. sekmeye geleceksin. Burada msn messenger seçili olmalıdır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi yıllar.

pardon arkadaşım service pack 1 yüklüymüş bilgisayarımda...
    service pack 1 de ne yapabilirm peki?
  • Service pack 1 direk kitlemez bildiğim kadarı ile Msn messenger'ı. Bu yüzden tek geriye kalan sonuç; senin bilgisayardaki tüm antivirüs vb programları bir anlığına iptal etmen. Bir de öyle dene. Büyük ihtimalle gözünden kaçan bir ayrıntı vardır.
  • peki tamam deniycez artık tekrar yüklüyerek...

teşekkürler yardımların için...

mutlu yıllar
  • firewall sorunu olduğunu sanmıyorum. bu ya msn den kaynaklanan bi sorun'dan gerçekleşir mesela troubleshoot dersen anahtar ayarı ya da dns ayarından kaynaklanan bi sorun olduğunu söyler ve düzelt dersen büyük ihtimalle düzelir. ya da modemden kaynaklanan bi hatadır genelde modem ayarını PPPoE-LLC yapınca düzelir.
  • teşekkürler arkadaşlar bişeyler yaptım, oldu
    yalnız sadece yaptıklarımdan hatırlağım; MSN 7 yi yükledim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.