Şimdi Ara

BF4 Sabit Ping Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bf4 ve bf1 çoklu oyuncu olarak oynamak istediğimde tüm pingler aynı gözükmeye başladı ve pinglerde artış var. Örneğin en üstteki ping 80 ise tüm pingler 80 olarak gözüküyor. Benimle aynı sorunu yaşayan ve çözümünü bilen varmı acaba?
    BF4 Sabit Ping Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykurt86 -- 22 Ocak 2018; 23:36:54 >

• Aynı sorun bende de var! Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. 1 aydır bf4 e girmiyordum, 4-5 gün önce girdiğimde ise resimde paylaştığının aynısı bende de oldu. Halen sorun devam etmekte. Yukarıdan aşağıya tüm serverlar sabit ping gösteriyor. Sebebi nedir? Çözüm üretebilecek biri varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun Battlefield 1 oyununda geçtiğimiz Aralık ayında meydana geldi. Tamamen getirdikleri UI update ile ilgiliydi. Büyük ihtimalle sizinki de aynı şekilde. Update fix gibi bir şey gelir çözülür diye düşünüyorum. BF1'de mini bir güncelleme ile çözülmüştü.

Kullanıcı kaynaklı bir sorun değil yani.
  • Teşekkürler mesajın için umarım en kısa zamanda düzelir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam ilginiz için. Yalnız bende BF1'e herhangi bir güncelleme gelmedi sorun devam ediyor. Güncelle dediğimde ise güncel diyor. Başka bir çözüm varmı acaba bendeki BF1 premium değil ondan dolayı güncelleme almamış olabilirmiyim acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.