Şimdi Ara

*BF3 Premium Ucuza Almak,Hindistanda Fiyat Yükseldi,Meksika da Hala ucuz.* (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.534
Cevap
17
Favori
78.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben dün gece aldım hiç bir sıkıntı olmadan. Adres kısmına ülkeyi Meksika seçip bir şeyler salladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLmrCh

Ben dün gece aldım hiç bir sıkıntı olmadan. Adres kısmına ülkeyi Meksika seçip bir şeyler salladım.

hocam sadece ulke kısmına meksika ypınca oluomu bide bn premium almayı dusunuorm sadece kendi standart editionumun ustune kendi mailimi girince gelicekmi meksika falan yptıgımda yoksa ona baska biseymi ypmam lazım kısacası zahmet olmasa biraz daha ayrıntılı anlatablirseniz sewinirim...

son olarak bu proxy girince inanılmaz yawslıo birsuru girdim cogu acmıo acanda yawas acıo saglam hzlı proxy nerden bulablirm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_R_A_V_E -- 20 Şubat 2013; 19:35:34 >
  • Battlefield 3 ü almaya çalışıyorum.
    2 gündür denemediğim şey kalmadı.
    "Payment Authorisation Failed" hatasını almaya devam ediyorum
  • evet bende 2 gündür bu hata yüzünden oyunu alamıyorum.

peki sadece meksika üzerinden mi alınmıyor acaba?

avrupa üzerinden yani euro fiyatıyla almaya çalışan oldu mu? onlarda durum ne merak ediyorum.
  • proxy denedim, meksika üzerinden denedim, sadece adresi meksika girip denedim, euro olarak almayı denedim, paypal denedim, başka kart denedim, başka hesap denedim, yeni hesap denedim, firewall kapadım, modem resetledim...

Ama elimde "Payment Authorisation Failed" den başka birşley yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 21 Şubat 2013; 12:24:20 >
  • Ben artık help kısmından bi hindistanlı müşteri temsilcisiyle görüştüm. Gerizekalı hatanın kaynağını bulamadığını hata raporu gibi bibrşey oluşturduğunu ve işlemi 24 saat sonra yine yapmamı ve olmazsa geri dönmemi istedi. Neyse ki kampanya 26 sına kadar devam ediyor 5 günümüz daha var.
  • beyler premium yerine normal sürüm alıyosanız hiç uğraşmayın originle ben de aynı hatayı alıyorum. amazondan 12 dolara aldım iki saniyede şuan iniyor

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-40834ttlefield-32-Battlefield/dp/B005WWZUQ0/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1361450166&sr=1-1&keywords=battlefield+3+download

amazonda hesap açarken amerikadan bi adres bulup onunla kaydolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: elnine9

beyler premium yerine normal sürüm alıyosanız hiç uğraşmayın originle ben de aynı hatayı alıyorum. amazondan 12 dolara aldım iki saniyede şuan iniyor

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-40834ttlefield-32-Battlefield/dp/B005WWZUQ0/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1361450166&sr=1-1&keywords=battlefield+3+download

Hocam amazondan verilen key i origin'e mi giriyoruz yani origin den almış gibi mi oluyoruz.(Analmıyorum da bu işlerden fazla. :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

quote:

beyler premium yerine normal sürüm alıyosanız hiç uğraşmayın originle ben de aynı hatayı alıyorum. amazondan 12 dolara aldım iki saniyede şuan iniyor

Hocam amazondan verilen key i origin'e mi giriyoruz yani origin den almış gibi mi oluyoruz.(Analmıyorum da bu işlerden fazla. :) )

evet hocam aldığında orda direk download yazısı çıkıyor ama ben ona tıklamadım product keyi görüntüle kısmı var ona tıklayınca key çıkıyo onu da origine girince indiriyor originden.

• Arkadaşlar, elimdeki BF3 'u satiyorum, orijinal ingilizce sürüm, kutusuz; Origin kullanıcı adımı ve şifresini veriyorum, mail adresini Origin değiştirmedi ne yaptıysam o yüzden mail adresimin şifresini veremiyorum. Fiyatı bu yüzden 12 TL yaptım, 5 saat oynanmıştır level'i düşüktür. Ödeme kanalları çeşitlidir..

Güven sorununuz olmasın forumun 12 yıllık sakiniyim

http://resim.donanimhaber.com/m_71994342/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71994342

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGuardian -- 21 Şubat 2013; 17:20:40 >
  • Aldığım yeni hesaptan almayı başardım denemelerimden birinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Aldığım yeni hesaptan almayı başardım denemelerimden birinde.

dostum biraz aydınlatır mısın?

proxy ile meksika üzerinden mi aldın yoksa proxysiz euro üzerinden mi?

ve son olarak hangi paketi aldın? standart edition? / premium edition? / premium service?
  • proxy kullanmadan euro üzerinden standart editionu aldım. (10 euro)
  • @kozkir arkadaşımın uyarısı üzerine deneme yaptım ve sonunda bende aldım arkadaşlar sanıyorum genel olarak sorunu düzeltmişler.

meksika proxysi üzerinden premium edition satın aldım.

almak isteyenler sorun çözülmüşken ellerini çabuk tutsunlar ea'nın sağı solu belli olmaz (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Croatoan -- 21 Şubat 2013; 17:47:44 >
  • quote:

quote:

quote:

evet hocam aldığında orda direk download yazısı çıkıyor ama ben ona tıklamadım product keyi görüntüle kısmı var ona tıklayınca key çıkıyo onu da origine girince indiriyor originden.

Amazonda ki indirimi gösterdiğin ve beni origin den kurtardığın için teşekkür ederim hocam. Oyunu aldım nihayet.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amazonda ki indirimi gösterdiğin ve beni origin den kurtardığın için teşekkür ederim hocam. Oyunu aldım nihayet.

rica ederim hayırlı olsun

• arkadaşlar kredi kartım yok yardımcı olabilecek olan var mı
  • Kredi kartım yok.Sanalsaray'dan almak istiyorum ama sakata gelirim korkusu var.Kredi kartı olan biri yardımcı olabilirse bana memnun kalırım
  • 30 € aldım bugün origin'den. Umarım pişman olmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DestZ

30 € aldım bugün origin'den. Umarım pişman olmam...

Amazonda 12$ a keyi satilirken 30 euro vermeye degmezdi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.