Şimdi Ara

BF3 kardeşlik (oyun alınmıştır) tamamlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 kişi oyunu indirdi, 2 kişilik yerim var. Kişi başı 26 TL, ödemeyi yapan arkadaşa hesap bilgileri hemen verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.c.i -- 17 Kasım 2011; 13:26:09 >

• 1 arkadaş ödemeyi yaptı, hesap bilgileri gönderildi.
    2 kişilik yer kaldı.
  • Tarafımdan ödeme yapıldı akşama indirmeye başlıcam inşallah...Teşekkür ederim
  • 18 kasım'dan önce oyun alma gibi konular var neden olduğunu bilmiyorum henüz ama yarın oyun alabiliyormuyuz yada yarın yükleyebiliyormuyuz ? ona göre alabilirim.
  • Bugün akşam gelecek güncelleme ile oyun paylaşımı 5'den 2'ye düşecek. Akşam ki güncellemeden sonra ne olur bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.c.i -- 17 Kasım 2011; 10:24:15 >
  • Güncelleme gelse de oyunu daha önce aldığımız için indirilebilirmiş eci
  • Ben ve arkadaşım oyunu yükleyip çıktık hayırlı herkes için. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hector-93 -- 17 Kasım 2011; 15:35:23 >
  • 4 kişi oyunu yüklemeye başlamış, bir tek feckless arkadaşımız akşam başlatacak yüklemeyi. Umarım oda sorunsuz halleder, herkese iyi oyunlar işlem tamamdır.
  • Dün gece geç geldim eve PSN kapalıydı.Bu akşam inşallah yükleyip buraya durumu bildircem teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.