Şimdi Ara

BF3 CO-OP FİRE FROM THE SKY Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bölüm başladığında ben helikopter kullanıcısı olduğumda helikopter kalkmıyor ne yapsam kaldırmadım kaldırmayı biliyorum ama olmuyor. Diğer helikopterler gidiyor ben yerde kalıyorum. Silahı kullanan olduğumda da diğer kişi heliyi kaldırıyor ben ateş edemiyorum fareye tıklıyorum olmuyor ateş etmiyor ve imleçi sağa sola falanda oynatamıyorum sorun nedir bilen var mı? Diğer bölümü rahat rahat oynuyorum.

• imzan kural dışı
  • Ayarlardan araç tuşlarını resetlemeyi dene.
  • originden repair yap bi düzelmesi lazım
  • Oyun sırasında esc basınca menü falanda açılmıyor. Originden repair yaptım yine düzelmedi :/

Edit: Fire from the sky dan önceki bölümü daha önce rahat rahat 1 defa oynamıştım artık ondada aynısı oluyor anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passifloratea -- 19 Mayıs 2012; 23:01:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora09

Oyun sırasında esc basınca menü falanda açılmıyor. Originden repair yaptım yine düzelmedi :/

Edit: Fire from the sky dan önceki bölümü daha önce rahat rahat 1 defa oynamıştım artık ondada aynısı oluyor anlamadım gitti.

Multiplayer ne alemde ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayerda hiç sorun yok çok rahat oynuyorum. co-op görevlerinde sorun var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.