Şimdi Ara

BF3: Aftermath'a Çıkış Tarihi ve Video Geldi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Yayınlanan bilgilere göre Aftermath, yine ilk olarak PS3'te boy gösterecek. Premium üyelerine özel PS3'te 27 Kasım'da çıkacak olan DLC, diğer platformlardaki Premium kullanıcılarına 4 Aralık'ta açılacak. Premium üyelik satın almayan PS3 kullanıcıları 11 Aralık'ta DLC'yi satın alabilecekken, PC ve X360 kullanıcılarına satın alma hakkı ise 18 Aralık'ta açılacak"

kafam karıştı lan :D
  • ps3 kullanıcısı olduğum için şanslıyım allahtan premium var herkezden önce oynamak nasip olcak inşlah :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • La bu yaylarla derdi ne bunların her oyunda görmekmi zorundayız ?

• Expansion pack gibi Dlc mübarek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: prenss_06

ps3 kullanıcısı olduğum için şanslıyım allahtan premium var herkezden önce oynamak nasip olcak inşlah :)

herkesten önce oynamak şans mıdır?

bütün dünyada sadece sizin olduğunuz bir multiplayer deneyimi nasıl bir "özelsiniz" hissiyatı verebilir tartışılır.

Siz dediniz diye söylemiyorum herkes için söylüyorum. dünyada böyle bir akım var.baksanıza oyun firması bile "ilk siz oynayın" mantığında kimi 2 hafta kimisi de 3 hafta geç oynayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

quote:

Orijinalden alıntı: prenss_06

ps3 kullanıcısı olduğum için şanslıyım allahtan premium var herkezden önce oynamak nasip olcak inşlah :)

herkesten önce oynamak şans mıdır?

bütün dünyada sadece sizin olduğunuz bir multiplayer deneyimi nasıl bir "özelsiniz" hissiyatı verebilir tartışılır.

Siz dediniz diye söylemiyorum herkes için söylüyorum. dünyada böyle bir akım var.baksanıza oyun firması bile "ilk siz oynayın" mantığında kimi 2 hafta kimisi de 3 hafta geç oynayacak.

özelden yazdım ama burdanda yazıyım neden böle bişey yapmışlar bilmiyorum ama inanki bende bütün platformlara aynı anda çıksın isterdim :)

• Güzel olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dinosaurborn

BF3 daha iyi.

Kafa 3000-5000
  • Benim İngilizcem pek iyi değil ama anladığım şu . Yeni Scavenger Modu var ve arkadaşın dediği gibi el bombası , bıçak ve tabanca ile başlayacağız ve haritanın çeşitli yerlerinde gelişmiş silahları bulacağız . Bunun dışında bu 4 haritada tüm oyun modları geçerliymiş + Close Quarters'ın Gun Master modu da bulunacakmış (?) Yeni 3 araç varmış sivil bir Rhino varmış , APC tarzında hafif zırhlı hem taşıma hem de silahlı bir araç ve bir taşıma aracı daha varmış . Ve işte bir video buldum bakabilirsinizhttp://www.youtube.com/watch?v=M4MFQjSvJOo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.