Şimdi Ara

BF2 masaüstüne atma sorunu nasıl düzelir? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
27.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sırf bu oyun için format attım ama yine aynı , daha multi oynamaya başladıktan 5 sn sonra göçüyor kapanıyor oyun.

ea games in işimi bu??

çünkü aynı keyle yıllardır oynuyorum ve aynı sistemlede çok oynadım ama nolduysa birden bu arıza çıktı

bi fikri olan varmı??

format atmama rağmen oyuna sağ tıklayıp admin olarak açamıyorum hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: predatory1

kardeş bende sahte cd key ıle oynuyorum
    hemde hıc oyundan atılmadan
    sana sunu soyleyım oyuu ve tüm bileşenlerini bilgisayardan kaldırdıktan sonra
    internetden daemon toolsu indireceksin sanal sürücü olarak kullanacagız
    sonrahttp://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_battlefield_2.shtml
    bu siteden [ALL] No-DVD/Fixed Image #3 bunu indireceksin
    oyunu yükledikten sonra kesinikle ama kesinlikle crack atmayacaksın
    attıgın zaman oda sana atıyo :D daemon toolsu kuracaksın
    ındırdıgin mini dvd imajını bıyere cıkartacaksın daemon tools
    calısır vazıyette yanı saatın yanındakı sımgelerde calıstıgını gordugun zaman sımgenın uzerıne bıkere tıklayıp
    Device 0: [ H: ] Empty butonuna tıklayacaksın ve ındırdıgın ımajı gostereceksın
    sonrada oyuna gırıp rahatca oynayacaksın AMA UNUTMA KESINLIKLE CRACK ATMA.

BİZ BU SORUNU ultrAslan-BH ARKADAŞIMLA ÇÖZDÜK KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EMEGİNDEN DOLAYI İNŞALLAH SORUNUNUZ ÇÖZÜLMÜŞTÜR SAYGILAR

Multiplayer oynarken 3-5 dakika içinde masaüstüne atma sorunu bende de vardı.
    predatory tarif ettiği şekilde denedim, sorunsuz çalıştı oyun.
    Teşekkür ederim.
    Denemenizi tavsiye ederim.

• predatory tarif ettiği şekilde bende denedim ve 7-8 aydır çalıştıramadığım oyun sorunsuz çalıştı.

keşke daha önce deneseydim o yöntemi, aklıma yatmamıştı , yada tam okuyup anlamamıştım.

yaptığınız şey yeni oyun indirmek felan değil, oyunu kurup farklı şekilde çalıştırmak.

pc dünyasının bana göre ne eglenceli oyunu , 2005 den beridir sıkılmadan oynarım
  • ARKADAŞLAR MERhaba. bendede aynı sorun vardı. oyunu d ye yükledim. şu an sorunsuz. çok nadir atıyor. hangisinde yüklü ise atıyorsa diğer tarafa yükleyip deneyin. iyi oyunlar.
  • predatory1 isimli arkadaşın söylediklerini aynen uyguladım ve sorun çözüldü ellerine sağlık kardeşim verdiğin bilgilerden ötürü teşekkür ederim
  • rica ederim arkadaşlar yardımcı olduysamne mutlu bana
  • Predatory kardeş acil bana oyunun ilaçlanmamış exe sini atarmısın?
  • arkadaşlar banada windows 7 de nasıl bf2 online oynayacağım yardım !!!
  • lütfen yardım windows 7 de nasıl bf2 oynayacağım
  • Hortlatıyorum özür dilerim ama bfbc2 yi orjinal aldım ( key ile ) ayarları low a çektim bu yüzden ve hala atıyor oyun çok akıcı gidiyor ancak bir anda masaüstüne atıyor lütfen yardım.Bu dediklerim multiplayer da oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Hortlatıyorum özür dilerim ama bfbc2 yi orjinal aldım ( key ile ) ayarları low a çektim bu yüzden ve hala atıyor oyun çok akıcı gidiyor ancak bir anda masaüstüne atıyor lütfen yardım.Bu dediklerim multiplayer da oluyor

server listesinin altında punkbuster işareti var orası işaretli olsun bir de punkbusteri bidaha kur.
  •  BF2 masaüstüne atma sorunu nasıl düzelir?
  • 1.Windows xp olması lazım
    2.Adam olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: predatory1

kardeş bende sahte cd key ıle oynuyorum
    hemde hıc oyundan atılmadan
    sana sunu soyleyım oyuu ve tüm bileşenlerini bilgisayardan kaldırdıktan sonra
    internetden daemon toolsu indireceksin sanal sürücü olarak kullanacagız
    sonrahttp://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_battlefield_2.shtml
    bu siteden [ALL] No-DVD/Fixed Image #3 bunu indireceksin
    oyunu yükledikten sonra kesinikle ama kesinlikle crack atmayacaksın
    attıgın zaman oda sana atıyo :D daemon toolsu kuracaksın
    ındırdıgin mini dvd imajını bıyere cıkartacaksın daemon tools
    calısır vazıyette yanı saatın yanındakı sımgelerde calıstıgını gordugun zaman sımgenın uzerıne bıkere tıklayıp
    Device 0: [ H: ] Empty butonuna tıklayacaksın ve ındırdıgın ımajı gostereceksın
    sonrada oyuna gırıp rahatca oynayacaksın AMA UNUTMA KESINLIKLE CRACK ATMA.

BİZ BU SORUNU ultrAslan-BH ARKADAŞIMLA ÇÖZDÜK KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EMEGİNDEN DOLAYI İNŞALLAH SORUNUNUZ ÇÖZÜLMÜŞTÜR SAYGILAR

Arkadaşım Deamon Tools İndirdim Ama Sayfadan İmageyi Yükleyemiyorum

• Predatory1 anlamadım bir dHA ANLATIRMISN
  • kardeş anlatılanları yaptınızmı ?
  • Yaptım ama Device 0: [ H: ] Empty butonu bulamadım !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: OoErenOo

Predatory1 anlamadım bir dHA ANLATIRMISN

Kardeş bu kadar çok işleme gerek yok boşver onu pixel shaeder 3.0 indir rarin içinden çikan dll dosyası vs. Hepsini bf2 yani oyunun kurulu olduğu klasore at sorun çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cracksız daemon tools ile açıyorum single player ile oynamak için haritayı şeçip başlat diyorum masaüstüne atıyor?
  • BENİM SORUNUM DÜZELDİ!
    Ben dün cd'sini aldım. Dün rahat bi şekilde oynadım. Ama sabah yine açtığımda oyuna girerken 4 saniye sonra atıyor. Yine tıklıyorum yine 4 sn sonra atıyor.Neden olablir?

EDİT: EKRAN AYARLARINA GİRİP LAPTOPUN EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜKLERİNİ DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA OYUNDAN DAHA ATMADI.BÖYLE BİR SORUNU YAŞAYANLAR BU İŞLEMİ DENEYEBİLİR. İYİ OYUNLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Celal Şengör -- 26 Şubat 2017; 8:13:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.