Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.731
Cevap
80
Favori
567.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000-998 biten karşılaşma dan görüntü yada fotosu olan atsın..son dakika heyecan dan unuttuk ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahlak saygı empati zaten olması gereken seyler abiler.bunlardan biri yoksa o kisiyle zaten muhabbet bile edemezsiniz. akıl hakikaten yasta değil basta. 30 yasında cocuk 15 yasında adam tanıyorum inanın. he siz evli barklı adamlarsınız böyle oturaklı aile muhabbetleri falan ne bileyim iste siz anladınız o tarz insanlarla oynamak istiyorsunuz anlasılan ama bunun yasla bir alakası yokki işte boş beleş herifler yüzünden biz iyi saygılı gençlerde arada yeni nesil kötü gençlik olarak kaynayıp gidiyoruz herhalde.
    21 yasındayım ben.
    yanlıs anladıysam yanlıs konustuysam affola
  • Bıçağı yemek neysede, kim furdi beni uşağum diye döndüğümde seni görmek paha biçilemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfisc96

ahlak saygı empati zaten olması gereken seyler abiler.bunlardan biri yoksa o kisiyle zaten muhabbet bile edemezsiniz. akıl hakikaten yasta değil basta. 30 yasında cocuk 15 yasında adam tanıyorum inanın. he siz evli barklı adamlarsınız böyle oturaklı aile muhabbetleri falan ne bileyim iste siz anladınız o tarz insanlarla oynamak istiyorsunuz anlasılan ama bunun yasla bir alakası yokki işte boş beleş herifler yüzünden biz iyi saygılı gençlerde arada yeni nesil kötü gençlik olarak kaynayıp gidiyoruz herhalde.
    21 yasındayım ben.
    yanlıs anladıysam yanlıs konustuysam affola

Server da forum da akıl yaşı kriteri geçerli..yeterliyim diyosan ne zaman istersen bize katılabilirsin kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadan öldürmek için ölmeyi göze alıp 5-6 kişinin arasına girdim senin için sağlam korunuyor etrafın abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam mangasızdım serhat gün batımından senin gelişini bekledim her oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cutanis

Bu akşam mangasızdım serhat gün batımından senin gelişini bekledim her oyun

Cüneyt abi bıçak yiyince gruba yorum atıyorsun mangasız kaldın söylemiyorsun inş yarın beraber oynayalım. Şerif abiyi kovalarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Cüneyt abi bıçak yiyince gruba yorum atıyorsun mangasız kaldın söylemiyorsun inş yarın beraber oynayalım. Şerif abiyi kovalarız

Bırakmam designerı mı sana..mahon neyine yetmiyo

Hayırlı geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

quote:

Bırakmam designerı mı sana..mahon neyine yetmiyo

Hayırlı geceler

Bonservisi söyle o zaman yetmezse biz geleliriz

• Bugünki oyunlar için herkesin ellerine sağlık. Rakip baseye sızma konusunda rahatsız olan arkadaşlar var anladığım kadarıyla.

Bunda anormal hiçbir şey görmüyorum ben. Rakibe saygısızlık veya yatarak beleşe kill kasma gibi birşey değil sonuçta. Rakip bölgeyi sürekli rahatsız etmeden nasıl oyun kazanalım? Oyunun amacı zaten en çok bayrağı toplayıp oyunu kazanabilmek değil mi?

Bu konuda lütfen rahatsız olan arkadaşlar neden rahatsız olduğunu açıklarsa sevinirim. Herkese iyi geceler.

• Herkese günaydın.

Daha kimse uyanamadı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Herkese günaydın.

Gençler yatakta

Bizim gibiler ayakta
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Abi sabah yanan gözlerlede olsa işe geldik.
  • çağrışş Ç kullanıcısına yanıt
    Psn adresinizi bilmediğim için hangi mangdaydınız ve ne oldu hiçbir fikrim yok..Ama bu gece yada geldiğiniz herhangi bir gece oyun içi chat gruplarına katılın..Tanımıyosanız da çekinmenize gerek yok.Düne kadar bu insanların bir çoğu da birbirini tanımıyor du.Hepimiz forum dan tanıştık bir 'merhaba' dedik yada 'bende varım beyler' diye bir mesaj attık.

Senin nezdin de söyleyeyim kardeşim;henüz chat topluluğu açmamış yada açılan topluluklara iştirak edememiş arkadaşlarımız varsa bana kısa cümleyle kendini tanıtan ve Dh den geldiğini belirten psn arkadaşlığı gönderirlerse kaynaşma ve birlikte oynama adına yardımcı olabilirim.Arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz chat gruplarına gelen yeni arkadaşları herşekil de oyuna ve taktiklerine adapte ettiler etmeye de devam ediyolar.Server da sayı değil varlan oyuncu kalitesini arttrıma peşindeyiz.Bunun için mutlaka bana yada tanıdığını düşündüğün bir arkadaşımıza psn den teklif at.

Server da oyun genel de görev dağılımlı,mangaca saldırı yada savunma şeklin de ve konuşarak oynandığı için oyuncular da ekip olarak oynamak istiyor..İlk fırsatta dediğimi yapın çağrışş.

Not:Server nickini bana ister bu sayfa dan istersen de PM ile atarmısın?
    Edit:Nickin den yola çıkarak server da ki çağrıkibar diilmiydin sen ?Hala aklım da kalan amienste ki treni ders verir nitelik te kullanıp oyunu aleyhimize çeviren kişi Sen zaten bizim ekiptensin Çağrı.chate katıl mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 22 Nisan 2017; 11:19:7 >

• Kanlı Cuma gecesinde Amiens efsaneydi..

Artık son saniyelerde E bayrağına koşarken, 998-997 gibi bir skor var vardı..

Efsane bir maçtı.. 1000-998
    Şerif abi çağrı arkadaşımız çağrıkibar ameinsta dillere destan treni kullanan arkadaşımız yabancı değil yani hatırlarsın o maçı yenilmiştiniz

Bu arada herkes gibi bizde burda tanıştık ve tanımadığımız chat gruplarına girip sohbet muhabbet ettik. her akşam oyuna giren belli başlı arkadaşlar var geçen hafta da yazmıştım kendilerine manga kurabilirlerse daha güzel olur diye yok yapmıyoruz derlerse ben manga chat grubu kurarım davet ederim kulaklık sıkıntısı olmayan arkadaşlara

• quote:

quote:

Herkese günaydın.

Gençler yatakta

Bizim gibiler ayakta

günaydın en genciniz olarak yeni kahvaltı ettim:))
  • quote:

Şerif abi çağrı arkadaşımız çağrıkibar ameinsta dillere destan treni kullanan arkadaşımız yabancı değil yani hatırlarsın o maçı yenilmiştiniz

Bu arada herkes gibi bizde burda tanıştık ve tanımadığımız chat gruplarına girip sohbet muhabbet ettik. her akşam oyuna giren belli başlı arkadaşlar var geçen hafta da yazmıştım kendilerine manga kurabilirlerse daha güzel olur diye yok yapmıyoruz derlerse ben manga chat grubu kurarım davet ederim kulaklık sıkıntısı olmayan arkadaşlara

Hatırladım ve editledim Çağrıyı..

Bu arada sen dün düşme den bir gece mi geçirdin bana mı öyle geldi..
    Yada kafa kafaya giden oyunlar sebebiyle düşmeye fırsatın olmadı ?

Dün ben düşmedim çok şükür ama mangaya ayağımı sürttüm okatan(mehmet) ile irresstibletr (enes) düştü

Bu arada bağlantı dün kötüydü genel bi durumdu belki de

• quote:

Orijinalden alıntı: sung

quote:

quote:

Herkese günaydın.

Gençler yatakta

Bizim gibiler ayakta

günaydın en genciniz olarak yeni kahvaltı ettim:))

Dayı afiyet olsun dün gece Çöl Tilkisi gibiydin :)

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.