Şimdi Ara

BF1 monster bilgisayar düşük fps

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cihaz monster tulpar t5 v8.1 (i7 6700hq gtx 1060 8gb ram)
    günlerdir fpsyi arttırmaya çalışıyorum dün akşam oynadığımda 60-70 arası alıyordu rahat oynanıyordu cpu unparked programı falan var onu kullanmıştım etki etti mi bilmiyorum ama iyiydi yani akşam. bugün girdiğimde 50-60 arası alıyorum karşı karşıya çatışmalarda fps düşüyor oyundan soğuyorsunuz. hiçbir ayarı oynamamıştım geforce experience var allah belasını versin böyle lanet bi program görmedim kendi kendine ayarları değiştiriyor manuel ayarlayamıyorum oyun içi yaptığım ayarı falan yok sayıyor. tüm yabancı kanalların bf1 fps arttırma videolarını falan açmış bakmışımdır nvidia control panel ayarlarını da yaptım olmuyor vallahi bıktım usandım oyundan soğudum. yardımcı olacak biri varsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homo Eroticus -- 14 Temmuz 2017; 18:42:8 >

• Hocam oyun içi konsoldan şu komutu denermisin. RenderDevice.RenderAheadLimit 2

Test ettim bu değer 1 iken 20 fps az alıyorum R9 390 ile 2 iken sabit 60fps.
  • Laptopta oyun oynanmaz böyle pişman olursunuz işte. Hele BF1 laplopta hiç oynanmaz. Verdiğiniz fazla paraya yazık olmuş bence. Umarım sorunu çözersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sorun sanırım sıcaklıkta, gpu cpu sıcaklıkları boştayken bile çok yüksek 70-80 civarında oyunu açınca 95-100 dereceyi görüyor buna rağmen fps 55-65 arasında büyük ihtimal fps düşüşü ondan yaşanıyor. servise sordum, macunu değiştirin dediler o da olmazsa cihazda sıkıntı vardır bu kadar yüksek sıcaklıkta olmaması lazım normalde bu cihazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homo Eroticus -- 15 Temmuz 2017; 22:50:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.