Şimdi Ara

BF 4 -Suicide Squad- PuSu Server Oyuncularına Özel Ramazan Çekilişi (BF 1 Hediye!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunundaki nickname'ini ogrenebilirmiyim? Arastirmam lazim. Serverden su an banlimisin? Ve hangi admin sana bu sozu soyledi biliyormusun? Az once adminler ile toplanti yaptim ve bu konuda uyardim. Her ne kadar bizden biri boyle soz soylemedik desede ben uyardim. Suicide Squad servere olarak boyle bir uslubla ceza veya ban kabul edemeyiz.
  • Batucan57 elestirilerini yersiz buluyorum. Serverde senin ve diger oyuncularin hakaretleri ve kufurleri sebebiyle seni ve o sana karsi hakaret kufur edenleride serverden attim. Serverde bir cok cesit insan oynuyor. Onlarin sizin kavganizi ve kufurunuzu okuma zorunlugu yoktur. Eger sen kufur etmeden cevap verseydin onlara sende atilmazdin. Ki serverde chat gecmisi kaydi var herzaman adminlere sikayet edebilirdin. Serverde ki chat gecmisini arastirdim ve görselini paylasiyorum. Olaya dahil olanlarin nickname'i renklendirildi ve kufurlere sansur uygulandi.
    Bu chat konusmasi yeterli bir ispattir.
    Sen serverden banlanmadin ve adam ol diye banda yemedin. O gun ben seni sadece digerleriyle beraber oyundan attim.

Chat gecmisi:
     BF 4 -Suicide Squad- PuSu Server Oyuncularına Özel Ramazan Çekilişi (BF 1 Hediye!)

• IMAM_M_A_N_S_U_R I kullanıcısına yanıt
    Biri bana küfür hakaret ediyorsa yada başkasına sen orada hemen müdahale edemiyorsan yada senin gibi olan adminler müdahale edimiyorsa sorun sizde ben de değil, ben oraaya eğlenmeye kafa dağıtmaya gelmişim küfür yada hakaret işitmeye değil. Amacınız kaliteli ortam yaratmak yerine goygoy yapmak olduğu aşikar eleştirimi yersiz bulman senin düşüncen düşünceler kaideyi bozmaz. Herkesin sabrı bir yere kadar, başka server da türkçe konuştuğun zaman hemen ban atıyor saniyesine o gün oyundan atarken sebeb adam olda gel yazıyordu gözlerim kör değil neyse bir önemi yok kaliteli server değilsiniz çıtanızı yükseltmeye bakın iyi oyunlar.
  • Batucan57 7 gun 24 saat oyunda admin olacak diye birsey yok ki zaten bu yuzden chat gecmisi aktiftir. Biri sana kufur ediyorsa bize sikayet eder ve bizde mudahele ederiz. Banlar veya kickleriz.
    Bunu sen yapmadin ve kufur ile hitap ettin. Sen kurali ihlal ettin ve ceza aldin ayni diger oyuncular gibi.

Bizim kullandigimiz ozel admin programi var. Oyunda olmadigimiz zaman chat izlemek icin benim ikinci ekranimda akitf olur. Arasira goz kestirir bir aksilik gorursem mudahele ederim. Siz oyunda bu kufurleri saydirir iken herangi bir admin oyunda degildi.
    Ben vakit baska bir oyun oynuyor arasira o program ile chat gecmisine bakiyordum. Sizlerin bu kufurlu yazilarinizi gordum ve yukari dogru scroll yaparak tum konusmalarinizi okudum ve atildiniz.
    Seni oyundan ben attim ve "kufur ve hakaret" ibaresi kullanarak kicklendin.

Yavuz hirsiz evsahibini bastirir derler.

Chat gecmisi herseyi ifade ediyor.

Ve yeni elestirinide bu yukarida yazdigim sebebten dolayi yersiz buluyorum.

Ne deyeyim kardeşim ben sana Allah isla etsin yani başka diyecek bişey yok!

Cahil ile etme sohbet her sözü bir baş incitir. Demişler seninki de o hesap
  • Yazdiklarim ve argumanlarim gayet yapici ve alti ispat ile doldurulmus sekilde. Olay hakkinda bilgileri ise gayet seviyeli ve guzel sekilde paylastim.
    Cehalet bilgi eksikliginden kaynaklanir. Ki okudugun gibi o bilgi eksikligi bende yoktur

Plato'nun Mağara alegorisi nin ugyulamali halini temsil ediyorsun.
  • Son gunun harfinin ikinci defa (bu aksam) gosterilmesinden sonra tum harfler gosterilmis olacak. Katilanlara tesekur ediyoruz
  • Harfleri tamamladım, doğru veyahut yanlış olabilir. Bazı günler, server'de değildim chat ekranında takip ederek sorguladım. Elinde harfler olan varsa, benim gibi düşünen varsa karşılaştırmak isterim. Profilimde facebook' adresim var, oradan iletişime geçebilirsiniz.
  • bu serverde türkiyeye ve türklüğe küfür etmek serbest arkadaşlar. adam az özce milletin annesine türklüğe küfür ediyor biz karşılık verdik diye önce kill sonra kick yedik.adama baktım en azından beni attıktan sonra belki küfür eden yabancıyıda atmıştır diye ama atmamış. kesin türk düşmanı bi arkadaş var admin.adam ne küfürler etti türklüğe ama o değilde karşılık verdim diye ben kick yedim .birde kibir sanki tek server sende var başka server yok lan sanki oynayacak ben anlamıyorum bu egoyu arkadaş.bu serverden uzak durun derim ben kesinlikle küfür konusunda ve türklüğe hakaret edildiğinde davranış olarak çok ilginç adminler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cashflow_52

bu serverde türkiyeye ve türklüğe küfür etmek serbest arkadaşlar. adam az özce milletin annesine türklüğe küfür ediyor biz karşılık verdik diye önce kill sonra kick yedik.adama baktım en azından beni attıktan sonra belki küfür eden yabancıyıda atmıştır diye ama atmamış. kesin türk düşmanı bi arkadaş var admin.adam ne küfürler etti türklüğe ama o değilde karşılık verdim diye ben kick yedim .birde kibir sanki tek server sende var başka server yok lan sanki oynayacak ben anlamıyorum bu egoyu arkadaş.bu serverden uzak durun derim ben kesinlikle küfür konusunda ve türklüğe hakaret edildiğinde davranış olarak çok ilginç adminler var.

bahsettiginiz arkadaş banlandı sizde kufur ediyorsunuz diye görmezden gelemeyiz malesef

• sizden kimse görmezden gelmenizi istemiyor ki. sıkıntı şu adam küfür ediyor biz karşılık verince admin diyor karşılık verme bana bildir. hadi tamam . adam küfür ediyor sen hiçbirşey yapmıyorsun kimse bildirmedi diye. peki oyun oynarken herhangi biri bir küfür ettiğinde de müdahale etmeden bekliyormusun biri bildirsin de atayım diye yoksa direk atıyor musun. ben söyleyeyim direk atıyorsun. ama söz konusu yabancı adam olunca ettiği küfürleri at buraya hadi beni de at. diyorsunuz bana bildir. çok ilginç bir yönetim var bence admin olarak. diğer server böyle kibirden yolcu oldu sizde öyle olursunuz gibi geliyor bana ya neyse .size iyi oyunlar serverinizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashflow_52

sizden kimse görmezden gelmenizi istemiyor ki. sıkıntı şu adam küfür ediyor biz karşılık verince admin diyor karşılık verme bana bildir. hadi tamam . adam küfür ediyor sen hiçbirşey yapmıyorsun kimse bildirmedi diye. peki oyun oynarken herhangi biri bir küfür ettiğinde de müdahale etmeden bekliyormusun biri bildirsin de atayım diye yoksa direk atıyor musun. ben söyleyeyim direk atıyorsun. ama söz konusu yabancı adam olunca ettiği küfürleri at buraya hadi beni de at. diyorsunuz bana bildir. çok ilginç bir yönetim var bence admin olarak. diğer server böyle kibirden yolcu oldu sizde öyle olursunuz gibi geliyor bana ya neyse .size iyi oyunlar serverinizde

kibir falan yok herkese eşit davranıyoruz sen asılsız iddalarda bulunuyorsun sadece sen küüfr ettigin için kick yedin milletimize laf edenide banladık ne yapmamızı istersin gidip vuralım mı serverda kural olmadıgı surece senin dedigine göre herkes istedigi cezayı verir kural şart.

• şu aşağıdaki resmini koyduğum server bu server değil mi?
    az önce karşı takımdan biri kill yaptı (ek:denizde lav sürerken bana) yazdığı aynen şöyleydi:
    "işte türkleri böyle sikeriz" "denizde bile sikeriz türkleri"
    sonra admin çağırdım yok denildi
    voteban yaptım oda aktif değil.
    sonra utanmadan birde beni küfür ettim diye sunucudan attılar
    yazıklar olsun
    türk bayrağını klan resmi yapmayada (düzeltme: serveri türk serveri yapmayada) utanmıyorlar.
    başkada bir şey demiyorum.

BF 4 -Suicide Squad- PuSu Server Oyuncularına Özel Ramazan Çekilişi (BF 1 Hediye!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-64EE39165 -- 12 Ağustos 2016; 3:36:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alizaz

şu aşağıdaki resmini koyduğum server bu server değil mi?
    az önce karşı takımdan biri kill yaptı (ek:denizde lav sürerken bana) yazdığı aynen şöyleydi:
    "işte türkleri böyle sikeriz" "denizde bile sikeriz türkleri"
    sonra admin çağırdım yok denildi
    voteban yaptım oda aktif değil.
    sonra utanmadan birde beni küfür ettim diye sunucudan attılar
    yazıklar olsun
    türk bayrağını klan resmi yapmayada (düzeltme: serveri türk serveri yapmayada) utanmıyorlar.
    başkada bir şey demiyorum.

şuan bu forumda da yazdıklarınızı şikayet etsem ban yersiniz. kufurden dolayı 3 saat banlandınız ama bahsettiginiz kişi perma ban yedi uyarilara ragmen dikkat etmedigi icin gereken illaki yapılıyor suça suçla cevap verirseniz sizde suçlu sayılırsınız

biri cinayet işledi diye sizde gidip onu öldüremezsiniz kurallar var gerekeni adminler yapar ss almanız veya saatini vermeniz yeterli

• Küfüre tolerans gereğinden fazla... Admin'in gözü önünde hiç sebepsiz yere bir kişiye o.... diye küfür ediliyorsa, kill değil ban atılır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Küfüre tolerans gereğinden fazla... Admin'in gözü önünde hiç sebepsiz yere bir kişiye o.... diye küfür ediliyorsa, kill değil ban atılır...

hocam cazeralı hafif ve etkili uygulamaya calısıyoruz örnegin süreli ban ama görüyorsunuzdurki sizde bazılarımız küfretmeden duramıyor
  • Bence Chatboxı kapatın Oyun performansları artacaktır,yazmaktan oynayamıyorlar çünkü :)

Kapatamayacağımıza göre, Küfür maalesef olacaktır günlük hayatımızda yaşadığımız gibi oyun içinde de konuşuyorlar.
    hocam server kapandı mı noldu günlerdir gözükmüyor
    edit:cevap üstteymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli gandalf -- 18 Ağustos 2016; 20:41:30 >
  • Az önce Hainan oynuyoruz - önce Çin'e attınız, 5 dakika sonra yine ABD'ye attınız ve her ikisinde de kayıt alırken araç kullanıyordum...

Hadi neyse dedik... Dawnbreaker geldi atak heli kullanıyorum, 2 dakika geçmedi karşıya attınız... Yine kayıt alıyorduk..

Böyle olmaz ki... Araç kullanan adama kill atılır mı ya...? Balans atacaksanız bari adamın ölmesini bekleyin...

Adminlerin canı araç sürmek istediği zaman kill çekiyorlar herhalde ya da karşıda iyi kullanan istemiyorlar... Her seferinde eleştirdim ama o kill atan kimse nedense cevap vermedi...

Çocukça bir hareket... Bunu yapan adminlerinizin ya yetkisini alın ya da kaldırın bu saçma uygulamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 20 Ağustos 2016; 18:29:37 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.