Şimdi Ara

'BF 3, Gelecek Neslin Bu Nesle Taşınan Oyunu' (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şuan bf yi... savunan herkez.... mw ve mw2 ye tapmıyormuydunuz... kendınızı kandırmayın... biri demiş taktık... shoter da ne taktıgı ...
  • Promozom

Ben tüm oyunları en zor bölümde btiririm bunun bebek oyunuyla alakası yok
    Ne enteresan yorumlar yapıyosunuz anlamıyorum
    Şampiyonların oynadığı COD oyununa bebe oyunu demek bana göre kastılı bi hareket....
  • bf ile codu kıyaslamak harbi ilginç butun codları oynayım vetaranda bitirdim black opsu heyacanal bekledim multisini oynadım verdigim paraya acıdım hala gece gunduz multi bc2 oynuyorum burda yorum yapan arkadaslar sanırım bf leri hiç online oynadınız sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şuan bf yi... savunan herkez.... mw ve mw2 ye tapmıyormuydunuz... kendınızı kandırmayın... biri demiş taktık... shoter da ne taktıgı ...

hayır tapmıyorduk.single ı güzel olabilir ama bioshock,half life varken adı bile anılmaz.mw2 yi ilk çıktığında o gazla oynayıp 5. prestije gelince bırakmıştım.baktım scar-h ye stopping power ekleyince kimse karşında duramıyor;single ı veteranda bitirdim.spec ops da partnersiz 40 yıldız topladım.baktım değişen bişi yok arşivin köşelerine bıraktım canım sıkılınca 2 maç atıp çıkıyorum tapma olayı yok ama...
  • bi battlefielde sattılar codu..ama oyun çıkınca paşalar gibi oynuyola hepside.kimi kandırıyosunuz siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofthehell

bi battlefielde sattılar codu..ama oyun çıkınca paşalar gibi oynuyola hepside.kimi kandırıyosunuz siz

mw2 boş vakit öldürmek için güzeldi.en azından killzone 2 multisinden iyiydi(ama 3'ün betasına bakılırsa asla kz3 multisi gibi zevkli olamayacak).ama bf:bc2 gelince jet hızında rafa kalktı.black ops gelince arkadaşları kırmamak için internet kafede 4 saat aralıksız yaptık ama onu da sevmedim.çok fikir var içinde ama ne yazık ki kaliteli işlenememiş.o yüzden satın bile almadım black ops'u.mw3 den de umutlu değilim zirâ sledgehammer ve raven yapıyo...
  • CODcular iyice aşmış şampiyonların oynadığı oyun felan...
  • Şimdi gelipte CoD cular bu oyunu azarlamasınlar VE download edip sadece single oynayacak kişiler yorum dahi yapmasın bu CoD ve BF konusunda. CoD gibi arcade tarzı olan bir oyun değil bu, adamı görünce ateş et pat küt 2 sn sonra öl vs. aslında o bakımdan en zevkli oyun Halo:Reach diyebilirim. Biriyle karşılaştığınızda direkt ateş butonuna yumulmak zorunda değilsiniz. Zaten yumulsanız dahi öldüremezsiniz.
    BF de o kadar seçenek olmasa dahi,devasa maplerde kendi oyun tarzınıza göre classlarla CoD dan çok daha zevkli bir oyun. Helede bir Live Party de 4 kişilik squadda arkadaşlarınızla oynuyorsanız. Tankı var, bir arkadaşınız sürer ateş eder;siz taramalıyı alırsınız. Bir jipe herkes doluşur bir helikopter bombalar ölürsünüz felan CoD dan çok daha geniş kapsamlı ve daha uzun ömürlü bir multiplayer deneyimi vardır BF nin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.